رئیس سازمان لیگ فوتبال:
تاریخ: ۱۳:۱۲ :: ۱۳۹۸/۱۰/۰۴
نام نویسنده: تحریریه
میزبانی به ورزشگاه‌های بدون VAR داده نمی‌شود

رئیس سازمان لیگ در خصوص الزام وجود VAR در ورزشگاه‌های کشور، تصریح کرد: در فصل جدید فوتبال کشور یکی از الزامات VAR است، یعنی با تصویب هیئت‌رئیسه هر استادیومی که VAR نداشته باشد نمی‌تواند میزبان باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حیدر بهاروند پیش از ظهر امروز در مجمع انتخابی هیئت فوتبال استان بوشهر اظهار داشت: فوتبال بوشهر یک فوتبال ریشه‌دار در کل کشور است و بازیکنان زیاد و خوبی در سطح ملی دارد.

رئیس سازمان لیگ با بیان اینکه هدف فدراسیون رشد و توسعه فوتبال در استان‌ها است، گفت: استانی مثل بوشهر و خوزستان که دو تیم در لیگ برتر و چندین تیم در رده‌های مختلف دارند استان های مستعدی هستند، درحالی‌که بعضی استان‌ها شاید در لیگ دو هم تیم ندارند که شرایط متفاوتی درباره این استان‌ها وجود دارد.

وی افزود: مسؤولین استان برای  کمک  به تیم‌هایی مثل  شاهین بوشهر، ایران جوان، و پارس جنوبی جم که نیاز به حمایت دارند، پاری کار باشند تا بتوانیم  مشکلاتی که برای پارس به وجود آمد حل شود و این دو تیم در لیگ برتر مانده و شاهد درخشش فوتبال بوشهر باشیم.

بهاروند ادامه داد: در طول این سال‌ها می‌دانم که هیئت‌ها چه مشکلاتی دارند و با ایجاد تفرقه و دودستگی به هیچ جا نخواهیم رسید. در فوتبال سلایق مختلف وجود دارد و باید با اصول مدیریتی سلایق مختلف را در کنار هم گذاشته و کارکنیم نه اینکه هرکسی با ما مخالف بود را طرد کنیم.

رئیس سازمان لیگ در خصوص الزام وجود  VAR در ورزشگاه‌های کشور، تصریح کرد: در فصل جدید فوتبال کشور یکی از الزامات VAR است، یعنی با تصویب هیئت‌رئیسه هر استادیومی که VAR نداشته باشد نمی‌تواند میزبان باشد.

پاسخی بگذارید