مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان؛
تاریخ: ۷:۲۸ :: ۱۳۹۸/۰۹/۲۳
نام نویسنده: احمد قربانی
هفت مدال حاصل تلاش مازنی ها

در پایان رقابتهای انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان که در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در استان البرز برگزار شد، نفرات برتر معرفی شدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،چهل و چهارمین دوره  مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان با حضور حمید بنی تمیم دبیر فدراسیون ناشنوایان، امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، علیرضا رضائی رئیس انجمن کشتی ناشنوایان و رضا لایق سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان ناشنوایان در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در خانه کشتی کرج برگزار شد.

 

در رده سنی جوانان در ورن ۵۷ کیلوگرم:

۱٫ ابوالفضل جامه داری (خراسان رضوی)
۲٫ امیرحسین گلشنی راد(خراسان شمالی)
۳٫حسین پور زارع(البرز)

 

وزن ۶۱ کیلوگرم :

۱٫ مهدی رحیمی(مازندران)
۲٫ سجاد طاهریان(البرز)
۳٫عزت الله حسین پور(گلستان)

 

وزن ۶۵ کیلوگرم :

۱٫ فردین توکلی(خراسان رضوی)
۲٫ مسلم عبدی(همدان)
۳٫ سجاد سلطانی(البرز)

 

وزن ۷۰ کیلوگرم :

۱٫ سجاد مومیوند (البرز)
۲٫ شهاب عزیزی (همدان)
۳٫ یاشار حسینی(کرمانشاه)

 

وزن ۷۴ کیلوگرم :

۱٫ سینا دلیریان(مرکزی)
۲٫ امیر محمد قلی نیا(مازندران)
۳٫ محمد مبین پور شعبان(البرز)

 

وزن ۷۹ کیلوگرم :

۱٫ وحید اکبرزاده(خراسان رضوی)

 

وزن ۸۶ کیلوگرم :

۱٫ عرفان ستاری(البرز)

 

وزن ۹۲ کیلوگرم :

۱٫ علی غفاری (البرز)

 

وزن ۹۷ کیلوگرم :

۱٫ جعفر مهدوی(مازندران)
۲٫ امیر حسین بالاپوش(البرز)

 

همچنین در رده سنی بزرگسالان و در وزن ۵۷ کیلوگرم:

۱٫ ناصر کریمی(خراسان رضوی)
۲٫ فرشاد محمدی(کرمانشاه)
۳٫سید حسن بزرگی(لرستان)

 

وزن ۶۱ کیلوگرم :

۱٫مجتبی قالبی (لرستان)
۲٫خشایار قیصری (مازندران)
۳٫محمدرضا کمالی (همدان) و ابوالفضل بیرامی (آذربایجان شرقی)

 

وزن ۶۵ کیلوگرم :

۱٫فرود حجتی (کرمانشاه)
۲٫محمد زارع  (همدان)
۳٫محمد حسن تاج (مازندران) و مهدی بخشی (آذربایجان شرقی)

 

وزن ۷۰ کیلوگرم :

۱٫امیر صمدی (کرمانشاه)
۲٫احد قاسمی (آذربایجان شرقی)
۳٫منصور شاهی (اردبیل) و علی کریمی نیا (لرستان)

 

وزن ۷۴ کیلوگرم :

۱٫محمد حسین حاجئی (تهران)
۲٫محمد رسول جمور (کرمانشاه)
۳٫شیرزاد دولتشاهی (لرستان) و ابوالفضل حسن لو (زنجان)

 

وزن ۷۹ کیلوگرم :

۱٫ حسین نوری (اردبیل)
۲٫پوریا طبیانی (البرز)
۳٫علی مرادی (لرستان) و اصغر خوش زمان(آذربایجان شرقی)

 

وزن ۸۶ کیلوگرم :

۱٫محسن منوچهر (زنجان)
۲٫حسن مدانلو (مازندران)
۳٫سعید رحمانی (قزوین) و میلاد حاله (کرمانشاه)

 

وزن ۹۲ کیلوگرم :

۱٫محمد رسول قمرپور (البرز)
۲٫بهنام زایر (آذربایجان شرقی)
۳٫جعفر سیری (تهران)

 

وزن ۹۷ کیلوگرم :

۱٫علیرضا غیاثوند (قزوین)
۲٫یاسر مددی (تهران)
۳٫آرمان بی غم (مازندران) و محمد رسول صفری(کرمانشاه)

 

وزن ۱۲۵ کیلوگرم :

۱٫سعید فروتن نژاد (همدان)
۲٫علیرضا صادقی نژاد (تهران)
۳٫محمود خسروبیگی (لرستان) و فرهاد اسدی (خراسان رضوی)

پاسخی بگذارید