مهاجم تیم فوتبال المپیک ایران
تاریخ: ۱۳:۲۷ :: ۱۳۹۸/۰۹/۲۱
نام نویسنده: تحریریه
صیادمنش: براى همراهى تیم امید آماده ام

مهاجم تیم فوتبال المپیک ایران که در لیگ ترکیه حضور دارد، امیدوار است در تایلند به اردوى تیم امید ملحق شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،اللهیار صیادمنش جهت انجام برخى امور ادارى سفرى به تهران داشت و روز گذشته به استانبول بازگشت.

مهاجم تیم ملى فوتبال امید در خصوص شرایط خودش پیش از آغاز اردوى تیم امید گفت: بازى هاى ما همچنان ادامه دارد و طبیعتا در این مقطع نمى توانم به تمرینات تیم در اردوى تهران ملحق شوم. طبق آخرین خبرى که دارم فدراسیون با باشگاه مذاکره کرده و در انتظار پاسخ مکتوب هستند. البته شفاهى با من صحبت کردند که اعلام کردم دوست دارم کنار تیم باشم و فکر مى کنم همکارى لازم انجام مى شود. بر این اساس انشالله مستقیما راهى تایلند مى شوم تا تیم را همراهى کنم.

صیادمنش همچنین در خصوص شرایط اردوهاى پیش روى تیم امید اظهار داشت: تا جایى که من مى دانم مهدى خانى و دلفى هم تلاش مى کنند در اردوى قطر حضور داشته باشند.انشالله بازیکنان لیگ هم در تهران وارد اردو مى شوند و امیدوارم من تنها غایب این اردو باشم هرچند دوست داشتم در همین اردو هم حضور داشته باشم اما شرایط بازى ها اجازه نمى دهد. خوشبختانه در سفر اندونزى تیم را همراهى کردم و مثل همه بچه انگیزه زیادى براى حضور در مسابقات نهایى دارم.

وى در پایان گفت: تیم المپیک از بازیکنانى تشکیل شده که به جام جهانى نوجوانان و جوانان صعود کرده و همه بچه ها تجربیات خوبى دارند. این تیم مى تواند نمایش شایسته اى در تایلند داشته باشد و بسیارى از همین بچه ها در آینده نزدیک ترکیب تیم ملى را شکل مى دهند.

پاسخی بگذارید