علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس؛
تاریخ: ۹:۱۱ :: ۱۳۹۸/۰۹/۲۰
نام نویسنده: احمد قربانی
برای ادامه لیگ باید ۲ برابر تلاش کنیم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ باید در ادامه فصل تلاش‌مان را بیشتر کنیم چرا که باید در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی هم به میدان برویم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی علیپور پس از برتری ۲ بر یک پرسپولیس برابر گل‌گهر سیرجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هواداران دوست داشتند که پرسپولیس بهترین نتایج را بگیرد و از آنها بابت حضورشان در ورزشگاه تشکر می‌کنیم. باید تلاش‌مان را بیشتر کنیم چرا که در ادامه فصل باید در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی هم به میدان برویم.

وی در مورد اینکه آیا در اواخر بازی مدافع گل‌گهر روی وی مرتکب خطا شد، افزود:  نظر کارشناسان داوری محترم است اما به نظر من آن صحنه پنالتی بود. حتی من در آن صحنه داور خط را دیدم که داشت به داور می‌گفت پنالتی بود. من آن صحنه را لب‌خوانی کردم اما وقتی پیش او رفتم و هر چه قدر اصرار کردم او چیزی نگفت. اشکان خورشیدی داور اول بود که هیچ اعتقادی به خطا نداشت.

علیپور در مورد اینکه آیا گل دوم پرسپولیس را باید به نام خودش ثبت کرد یا مدافع گل‌گهر اضافه کرد: در بازی‌های قبل هم صحنه‌هایی مشابه وجود داشت و گل به نام من ثبت شد. این بازی هم شرایط مشابه آنها بود چرا که توپ در مسیر دروازه بود. این گل هم به طور حتم باید به نام من ثبت شود.

وی تاکید کرد: همیشه تلاش می‌کنم برای تیم مفید باشم و جواب محبت هواداران را بدهم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تمدید قراردادش با پرسپولیس گفت: من سرباز پرسپولیس هستم و تا آخرین لحظه‌ای که لایق باشم و باشگاه من را بخواهد، در این تیم خواهم ماند. تیم برای هواداران است و تا زمانی که آنها من را قبول داشته باشند در پرسپولیس می‌مانم.

وی در رابطه با اینکه آیا پیشنهاداتی از تیم‌هایی دیگر دارد یا خیر، اضافه کرد: در حال حاضر هر چهار روز یکبار بازی داریم و فقط تمرکزمان روی مسابقات است.

پاسخی بگذارید