همزمان با شب وفات حضرت فاطمه معصومه (س)
تاریخ: ۹:۴۲ :: ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
نام نویسنده: تحریریه
دومین سالگرد سردار شهید حاج علی ییلاقی اشرفی برگزار می‌شود

دومین سالگرد سردار شهید حاج علی ییلاقی اشرفی همزمان با شب وفات حضرت فاطمه معصومه (س) در مصلی جمعه بهشهر برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دومین سالگرد عروج سردار شهید حاج علی ییلاقی اشرفی نخستین فرمانده لشکر همیشه پیروز ۲۵ کربلا استان مازندران، ملقب به «فرمانده خاکی‌پوش نسل خاکریز» در تاریخ جمعه ۱۵ آذرماه همزمان با شب وفات حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار خواهد شد.

ستاد برگزاری دومین سالگرد سردار شهید ییلاقی اشرفی با انتشار خبر فوق اعلام کرد: در این مراسم که با حضور عموم مردم شهیدپرور مازندران و مسئولان کشوری و لشکری پس از نماز مغرب و عشاء در مصلی شهرستان بهشهر برگزار می‌شود، آیت‌الله محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری، سخنرانی خواهند داشت و سردار مرتضی قربانی، مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، نیز روایت‌گر روزهای عشق و حماسه خواهد بود.

بر اساس این خبر، دومین سالگرد شهادت سردار خوبی‌ها حاج علی ییلاقی اشرفی در حالی با ویژه برنامه‌های فرهنگی متنوع همراه خواهد بود که سیدمجید بنی‌فاطمه در این مراسم مداحی خواهد کرد و سید حمیدرضا برقعی نیز با اشعار حماسی و معنوی خود روشنی بخش محفل عاشقان شهادت در مازندران خواهد شد.

گفتنی است سردار شهید حاج علی ییلاقی اشرفی، فرمانده اسبق لشکر ۲۵ کربلا، در سال ۱۳۶۱ با مجروحیت شدید در جبهه‌های حق علیه باطل به مقام جانبازی نائل آمد و پس از ۳۴ سال با رنج و درد جانبازی خداحافظی کرد و در آذرماه سال ۱۳۹۶ به یاران شهیدش پیوست.

پاسخی بگذارید