مدیرعامل باشگاه رایکا بابل
تاریخ: ۹:۰۶ :: ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
نام نویسنده: تحریریه
پرهیزکار : بازیکنان رایکا توانایی بازی در لیگ برتر را دارند

مدیرعامل باشگاه رایکا بابل از داور بازی با سرخپوشان پاکدشت گلایه کرد و گفت: بازیکنان رایکا توانایی بازی در لیگ برتر را دارند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،اکبر پرهیزکار شامگاه شنبه در رابطه با بازی با سرخپوشان پاکدشت به خبرنگاران اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. با گل دقایق ابتدایی که به ثمر رساندیم قدرت خود را بر حریف دیکته کردیم. در تمام طول مسابقه با تمرکز بازی و روی یک غافلگیری گل خوردیم. از تمامی بچه‌ها رضایت دارم و حقمان در این بازی مساوی نبود.

وی افزود: متاسفانه داور بازی بسیار ضعیف عمل کرد. او برای این بازی مناسب نبود و در حد و اندازه‌های این مسابقه اصلا نبود. یک پنالتی ۱۰۰ درصد را برای تیم ما نگرفت. شاید باید از دماغ بازیکن ما خون جاری شود تا داورها برای ما پنالتی بگیرند! بازیکنان حریف نیز برای اعلام پنالتی ایستادند اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. وقتی اعتراض کردیم سرمربی تیم ما را اخراج کردند. پاسخ اعتراض اخراج است؟ واقعا داور بازی  ضعیف بود.

مدیرعامل رایکا ادامه داد: تمام بازیکنان ما توانایی بازی در لیگ برتر را دارند. از بازیکنان امید و زیر ۲۳ سال گرفته تا بازیکنان بزرگسال تماما از نفرات خوب لیگ یک هستند. از تمامی آنها در این هفته‌ها راضی هستیم و مشکلاتی که کنار تیم وجود دارد نیز به‌زودی برطرف می‌شود و با تمرکز بیشتری در مسابقات شرکت می‌کنیم.

پرهیزکار بیان کرد: از کادر فنی به دلیل نتایج درخشانی که در این هفته‌ها کسب کرد تبریک و خسته نباشید عرض می‌کنم. جا دارد از هواداران مان نیز تشکر کنم. در بازی با سرخپوشان پاکدشت ما میزبان بودیم و اصلا احساس غربت نکردیم. بهترین هواداران ایران را در اختیار داریم و با حضور حداکثری در بازی بعدی مقابل ملوان، سرود صعود به لیگ برتر را کنار هم بخوانیم.

پاسخی بگذارید