سخنگوی فدراسیون کشتی
تاریخ: ۸:۴۶ :: ۱۳۹۸/۰۹/۱۰
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
رنگرز: اتحادیه جهانی در حال رایزنی برای نهایی کردن تاریخ جام جهانی کشتی فرنگی است

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: اتحادیه جهانی در حال رایزنی با کشورهای شرکت کننده برای نهایی کردن برگزاری تاریخ جام جهانی کشتی فرنگی است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسن رنگرز در گفت‌وگویی درباره علت حذف تاریخ جام جهانی کشتی فرنگی از تقویم اتحادیه جهانی اظهار داشت: این موضوع الزاماً نمی‌تواند به معنای لغو رسمی این مسابقات باشد و می‌تواند تفاسیر متعددی داشته باشد. معمولاً وقتی رقابتی تعلیق می‌شود اتحادیه جهانی آن را از تقویم خود تا زمان قطعی شدن تاریخ برگزاری به حالت تعلیق درمی‌آورد.

وی در پاسخ به این پرسش که برگزاری یا عدم برگزاری این مسابقات در چه مرحله‌ای است، عنوان کرد: آخرین ایمیلی که از اتحادیه جهانی کشتی به فدراسیون آمده مبنی بر این است که در حال رایزنی با کشورهای شرکت‌کننده در این مسابقات برای تعیین تاریخ برگزاری مسابقات هستند.

سخنگوی فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد:‌ آنچه در اراده ما برای برگزاری مسابقات در تاریخ‌های اعلام شده است، انجام شده و این آمادگی را داریم که مسابقات را به بهترین شکل با توجه به آمادگی تمامی زیرساخت‌ها برگزار کنیم، اما برگزاری یا عدم برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی در اختیار ما نیست چون نمی‌توانیم برای اتحادیه جهانی تعیین تکلیف کنیم و به عنوان زیر مجموعه این اتحادیه تحت سیاست‌ها و راهبردهای فدراسیون جهانی هستیم.

پاسخی بگذارید