مقابل استقلال فقط نتیجه نگرفتیم
تاریخ: ۸:۱۳ :: ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
نام نویسنده: احمد قربانی
مهاجری: برای پرسپولیس هم در حمله برنامه داریم و هم دفاع/ نتایج ما قابل قبول نیست ولی باکیفیت هستیم

نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس و نساجی مازندران با حضور رضا مهاجری و خبرنگاران در سازمان لیگ برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران، در این نشست خبری گفت: بازی فردا برابر پرسپولیس همیشه شرایط خاص خود را داشته است. هفته گذشته برابر استقلال، که بهترین تیم حال حاضر ایران است، فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم و موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم. به جز نتیجه، کفه ترازو به نفع نساجی بود.

وی افزود: شکست برابر استقلال چیزی از ارزش‌های ما کم نمی‌کند زیرا بازیکنان فوتبال خوبی را ارائه می‌دهند. البته نتایج ما قابل قبول نیست ولی از لحاظ فنی کیفیت خوبی داریم. برابر استقلال در آمار برتر بودیم. اگر تیمم برابر استقلال خوب بازی نمی‌کرد، نگران می‌شدم اما در هفته‌های اخیر باید تمرکز را روی گل زدن بیشتر کنیم و در دیدار با استقلال این طلسم توسط محمد عباس‌زاده شکسته شد. برابر پرسپولیس که قهرمان ۳ دوره اخیر لیگ ایران است کار سختی داریم اما امیدواریم اتفاقات طبق میل ما باشد تا پس از سوت داور، تیم خوشحال زمین نساجی باشد.

سرمربی نساجی مازندران درباره صادر نشدن کارت برخی بازیکنان تیمش گفت: این مشکلات یک شبه به وجود نیامده است. اتفاقاتی که برای نساجی به وجود آمده به مرور زمان روی هم انباشته شده است.

در خصوص مصدومان و محرومان تیمش گفت: ما برای دیدار فردا محمدمهدی نظری را نخواهیم داشت.

مهاجری در خصوص تاکتیک تیمش برابر پرسپولیس گفت: شاید من می‌آمدم با یک فوتبال بسته‌ امتیاز می‌گرفتم و الان شاید ۳ امتیاز هم بیشتر داشتیم اما وقتی من هجومی بازی می‌کنم و به‌رغم باخت هوادار تشویق می‌کند، چرا هجومی بازی نکنم؟ به هر حال یک جا گره نتیجه بازی هم باز می‌شود و این باعث می‌شود تیم حریف هم فضا پیدا کند و عمق دفاع آن‌ها باز شود. کار سختی برابر پرسولیس داریم و برای لحظه به لحظه این دیدار برنامه خاصی داریم؛ چه در دفاع و چه در حمله.

سرمربی نساجی مازندران در خصوص آلودگی هوا گفت: هوای تهران که وضعیتش معلوم است و این هوا روی همه تاثیر می‌گذارد. من مجبور بودم هر ۱۰ دقیقه، ۲ دقیقه به بازیکنانم استراحت دهم تا اکسیژن بگیرند. امیدوارم این موضوع در دیدار فردا حادثه‌ساز نباشد.

پاسخی بگذارید