گلر سابق پرسپولیس به دنبال پاک کردن خاطره 9 سال قبل
تاریخ: ۱۴:۱۴ :: ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
نام نویسنده: تحریریه
علیرضا حقیقی – استقلال؛ یک دربی یک نفره

دروازه‌بان سابق پرسپولیس و تیم ملی یکی از سوژه‌های جذاب جدال دو تیم نساجی مازندران و استقلال محسوب می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،استقلال در شرایطی فردا به مصاف نساجی مازندران خواهد رفت که در ترکیب حریف یک چهره نام‌آشنا برای پرسپولیسی‌ها حضور دارد؛ علیرضا حقیقی.

گلر سابق تیم ملی و پرسپولیس که بعد از چند سال حضور در فوتبال اروپا و تجربه لیگ‌های سوئد، پرتغال و روسیه اکنون به ایران بازگشته و به دنبال اوج‌گیری دوباره و پس گرفتن پیراهن تیم ملی است. او در اولین دیدار خود برابر نفت مسجد سلیمان موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش شده تا اکنون برای دومین کلین‌شیت طلایی از انگیزه‌های شخصی زیادی نیز داشته باشد.

 

 

حقیقی که سال‌ها از فوتبال ایران دور بوده حالا به لیگ برتر برگشته تا این بار در ترکیب نساجی توانایی‌هایش را نشان دهد. آخرین حضور او در دربی‌ ۶۹ بود که در مهرماه سال ۸۹ برگزار شد و حالا حقیقی بعد از حدود ۹ سال به مصاف آبی‌پوشان می‌رود. در آن دربی روز خوبی برای حقیقی رقم نخورد چرا که ۹۰ دقیقه مقاومت او مقابل حملات آبی‌ها در نهایت نتیجه نداد و وی در آستانه ثبت یک کلین‌شیت در دربی، در دقیقه ۹۱ دروازه‌اش توسط فرهاد مجیدی باز شد و سرخپوشان بازی را باختند. گل ثانیه‌های پایانی مجیدی به پرسپولیس در آن بازی و صحنه جاماندن شیث رضایی از کورس با این بازیکن تا مدت‌ها سوژه کری‌ میان هواداران دو تیم بود.

 

با این حال، اکنون شرایط برای حقیقی کاملا متفاوت است؛ او در قائمشهر و در حمایت کامل هواداران این تیم که یکی از تیم‌های ویژه چند فصل اخیر فوتبال ایران محسوب می‌شوند، امیدوار است بتواند مانع از کامیابی شاگردان آندره‌آ استراماچونی شود. آبی‌ها طی دیدارهای اخیر خود به خوبی از قدرت تهاجمی خود سود برده‌اند و نتایج امیدوارکننده‌ای برای هواداران شکل داده‌اند و باید دید حقیقی قادر خواهد بود بعد از ۹ سال، در مقابله دوباره با این تیم مانع از کامیابی حریف شود یا خیر.

پاسخی بگذارید