رئیس هیات مدیره باشگاه نساجی مازندران؛
تاریخ: ۸:۱۹ :: ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
نام نویسنده: احمد قربانی
مقابل استقلال برد می‌خواهیم/ هیچ احدی حق ندارد تمرینات نساجی مازندران را به اعتصاب یا تعطیلی بکشاند

مالک ۶۰ درصدی باشگاه نساجی مازندران در جمع بازیکنان تیمش گفت: من و رضا حدادیان رفاقت ۱۰، ۱۵ ساله داریم و هدف هر دو هم موفقیت و پیروزی نساجی برابر استقلال تهران است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فرهاد صنیعی‌فر، رئیس هیات مدیره و مالک ۶۰درصدی باشگاه نساجی مازندران، صبح امروز در جلسه‌ای با بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم شرکت کرد و بعد از این نشست مقرر شد بازیکنان این تیم در تمرینات حاضر شوند.

صنیعی‌فر در این جلسه گفت: من و رضا حدادیان رفاقت ۱۰، ۱۵ ساله داریم و هدف هر دو هم موفقیت و پیروزی نساجی مازندران برابر استقلال است. اختلاف نظری هم اگر وجود داشته باشد بین خودمان حل کرده و می‌کنیم.

وی افزود: وظیفه شما هم به عنوان مربی و بازیکن تمرین کردن است. شما نباید به مسائل مدیریتی ورود کنید و انتظار داریم با تمام وجود و تمرکز کامل تمرین کنید که بتوانید با نتیجه گرفتن مقابل استقلال و سایر حریفان دل هواداران را شاد کنید.

صنیعی‌فر خاطرنشان کرد: هیچ احدی حق ندارد تمرینات نساجی مازندران را به اعتصاب یا تعطیلی بکشاند و اتفاق تلخ سه روز گذشته دیگر نباید تکرار شود چون نساجی مازندران یک تیم مردمی است و هواداران پرشماری دارد.

پاسخی بگذارید