تاریخ: ۷:۰۲ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
نام نویسنده: sobhan

ورزش > فوتبال جهان – باشگاه بایرن مونیخ، با استقبالی شگفت انگیز در چین مواجه شد. به گزارش مازند اسپرت ، باواریایی‌ها، ۵شنبه شب وارد پکن شدند و احتمالا خودشان هم از دیدن این تعداد انسان مشتاق انگشت به دهان ماندند. بیش از هزار نفر فقط در محدوده فرودگاه منتظر بازیکنان بایرن بودند.  این تور با همت […]

ورزش > فوتبال جهان – باشگاه بایرن مونیخ، با استقبالی شگفت انگیز در چین مواجه شد.

به گزارش مازند اسپرت ، باواریایی‌ها، ۵شنبه شب وارد پکن شدند و احتمالا خودشان هم از دیدن این تعداد انسان مشتاق انگشت به دهان ماندند. بیش از هزار نفر فقط در محدوده فرودگاه منتظر بازیکنان بایرن بودند. 

این تور با همت و پشتیبانی بی ام دبلیو برگزار می‌شود. گفته می‌شود باواریایی ها در چین بیش از ۹۰ میلیون طرفدار دارند. حتی پیشبینی می‌شود حدود ۲۰ میلیون چینی از دیدارها و تمرینات بایرن مونیخ از نزدیک دیدن کنند. 

به نظر می‌رسد تورهای پیش فص باشگاه ها، که هر سال با مقصدی غیر اروپایی انجام می‌شود، بیشتر از جنبه آماده سازی، جنبه درآمد زایی دارد. این روزها رئال در استرالیا است. بارسلونا و منچستر در  آمریکا با هم دیداری برگزار خواهند کرد و آلمانی ها راهی شرق دور شده‌اند. آرسنای‌ها هم نزدیک آن ها در سنگاپور اردویی برگزار کردند.

پاسخی بگذارید