هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور
تاریخ: ۹:۵۰ :: ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
نام نویسنده: تحریریه
توقف اهوازی ها توسط رایکا / یک امتیاز ارزشمند بابلی ها در جنوب

هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور با تساوی استقلال خوزستان و رایکا بابل پیگیری شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور با تساوی استقلال خوزستان و رایکا بابل پیگیری شد. بابلی ها که حسابی در حوزه مدیریتی و فنی پوست اندازی کرده اند، در این هفته هم موفق شدند امتیاز کسب کنند و در خانه خوزستانی ها به یک امتیاز دست یافتند.

رایکا با هادی شکوری موفق شد استقلال خوزستان را در خانه خودش متوقف کند و به یک امتیاز با ارزش دست پیدا کند. این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی یک یک رسید.

مهرداد حیدری برای رایکا و حکیم نصاری برای استقلال خوزستان گلزنی کردند.

شکوری: به آینده رایکا امیدوارم/ از بازیکنانم رضایت دارم

سرمربی تیم فوتبال رایکا بابل گفت: گرفتن یک امتیاز مقابل استقلال خوزستان آن هم در اهواز راضی کننده است و امیدوارم روند امتیازگیری ما همچنان ادامه داشته باشد.

هادی شکوری روز یکشنبه پس از بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان در اهواز بیان کرد: هر ۲ تیم موقعیت های بسیار زیادی روی دروازه یکدیگر خلق کردند و تماشاگران از دیدن این بازی خوب لذت بردند.
وی با بیان اینکه تیم استقلال خوزستان در نیمه اول خیلی خوب بازی کرد گفت: در اواخر نیمه دوم نبض بازی را به دست گرفتیم و موفق به گلزنی شدیم و در ادامه بازی را به خوبی کنترل کردیم.

سرمربی تیم رایکا افزود: با توجه به اینکه شناختی از حریف نداشتیم نیمه اول نتوانستیم به خوبی ظاهر شویم اما در نیمه دوم روند کارمان را تغییر دادیم و برتر از حریف نشان دادیم.

وی با بیان اینکه مسافت بسیاری را از شمال تا جنوب کشور طی کردیم که این امر در کیفیت بازی ما تاثیر داشت گفت: از این یک امتیاز راضی هستیم و سعی می کنیم جایگاهمان را در جدول ارتقا دهیم.

شکوری افزود: ما تیم کم سابقه ای هستیم و بازیکنانمان نیاز به تجربه بیشتر دارند، در کل از بازیکنانم راضی بوده و به آینده تیم امیدوار هستم. در ابتدا تلاش می کنیم جایگاهمان را در لیگ دسته یک حفظ کنیم و سپس برای حضور در بین تیم های بالای جدول می جنگیم.

 

پاسخی بگذارید