در مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان - مازندران؛
تاریخ: ۷:۴۹ :: ۱۳۹۸/۰۸/۱۹
نام نویسنده: احمد قربانی
پولادگر: تکواندو برای سرمایه گذاری در رده‌های سنی پایه گام‌های موثر و سازنده‌ای برداشته است

مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان «جام سفیر کره جنوبی»، عصر (شنبه – ۱۸ آبان ماه) با حضور رییس فدراسیون تکواندو کشورمان و سفیر کره جنوبی در ایران برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان «جام سفیر کره جنوبی» عصر (شنبه – ۱۸ آبان ماه) با حضور سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو کشورمان، ریو جانگ هیان سفیر کره جنوبی در ایران، حبیب حسین زادگان مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان مازندران، حسن زاده فرماندار شهرستان بابلسر، زهرا سروی نایب رییس بانوان فداسیون، عادل عالیشان معاون توسعه امور ورزش و قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان، مریم فرجپور معاون امور بانوان اداره کل، یاسر ابراهیم زاده رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر، حسین بریمانی رییس هیات تکواندو استان، مریبان، تکواندوکاران و خانواده ورزشکاران در سالن «سرداران شهید نوبخت» بابلسر برگزار شد.

سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو کشورمان ضمن عرض خیرمقدم به سفیر کره جنوبی و حاضرین در این مراسم گفت: خدای متعال را شاکریم  که در رده سنی نوجوانان افتخارات فراوانی در سال‌جاری نصیب کشورمان شد و در هر دو گروه دختران و پسران توانستیم عنوان ارزشمند قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ را کسب نماییم.

وی افزود: با افتخار اعلام می‌کنیم که در رده های سنی نونهالان و نوجوانان، دختران و پسران شانه به شانه و در یک سطح برای کشورمان افتخار کسب کردند، حتی نونهالان دختر از پسرها سبقت گرفتند و در رقابت‌های جهانی با کسب ۶ مدال طلا و یک نقره مقتدرانه عنوان قهرمانی را کسب کردند و پسران نیز نایب قهرمان شدند.

رییس فدراسیون تکواندو خاطرنشان کرد: جایگاه فوق‌العاده‌ی که در رده سنی نوجوانان در میادین آسیایی، جهانی و المپیک داریم، مسئولیت شما تکواندوکاران را سنگین می‌کند؛ سال گذشته در بازی‌های المپیک دو نماینده ما در گروه دختران موفق به کسب مدال طلا و نقره شده‌اند. در واقع این افتخار نصیب کشور ایران شد و نشان دهنده این موضوع می باشد که تکواندو برای سرمایه گذاری در رده‌های سنی پایه گام‌های موثر و سازنده‌ای برداشته است.

پولادگر در پایان گفت: امیدوارم این مسابقات به ما کمک کند تا بتوانیم تیمی قدرتمند برای دفاع از عناوین قهرمانی در میادین پیش‌رو تشکیل بدهیم؛ در پایان برای تیم ملی تکواندو کشورمان در مسیر کسب سهمیه المپیک در هر دو گروه پسران و دختران آرزوی موفقیت می‌نمایم و انشاءالله بتوانیم دومین مدال المپیک دختران را کسب کنیم.

پاسخی بگذارید