عکاس : علیرضا اصغرزاده
تاریخ: ۲۲:۳۴ :: ۱۳۹۸/۰۸/۱۶
نام نویسنده: علی احمدی
گزارش تصویری تکواندو قهرمانی کشور جام سفیر کره جنوبی

سی امین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی کشور نوجوانان پسر با عنوان جام سفیر کره جنوبی با حضور ۳۰۶ هوگوپوش در سالن سرداران نوبخت شهرستان بابلسر به مدت ۲ روز در حال پیگیری است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سی امین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی کشور نوجوانان پسر با عنوان جام سفیر کره جنوبی با حضور ۳۰۶ هوگوپوش در سالن سرداران نوبخت شهرستان بابلسر به مدت ۲ روز در حال پیگیری است.

امروز پنجشنبه ۱۶ آبان ماه در روز نخست این رقابتها مبارزات اوزان فرد (۴۵-، ۵۱-، ۵۹-، ۶۸- و ۷۸- کیلوگرم) پیگیری شد که مازندران با ۱۰ تکواندوکار ۲ گروه “الف” و “ب” بازیهای خود را پیگیری کردند و در نهایت موفق به کسب ۵ مدال شد.

در تیم “الف” ۳ مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب توسط علیرضا حسین پور (۵۱- کیلوگرم) ، هیربد صادقی (۴۵- کیلوگرم) و امیررضا صادقیان (۶۸- کیلوگرم) کسب شد.

مهدی طهماسبی در وزن ۶۸- کیلوگرم و علیرضا علیخان زاده در وزن ۴۵- کیلوگرم از تیم “ب” به مدالهای نقره و برنز رسیدند.

دیدارهای اوزان زوج (۴۸-، ۵۵-، ۶۳-، ۷۳- و ۷۶+ کیلوگرم) فردا روز جمعه ۱۷ آبان ماه انجام می شود.

اسماعیل اسماعیل پور هدایت تیم “الف” را به عنوان سرمربی به عهده دارد، حبیب فتاحی و حسینعلی اسدی به عنوان مربی و علی بای سرخی سرپرست تیم است.
هدایت این تیم “ب” به عهده یوسفعلی حاجی پور به عنوان سرمربی است، رشید فتاحی و مرتضی رضایی به عنوان مربی و مهران فلاح سرپرست می باشد.

گفتنی است، پذیرش تیمهای تکواندو دختران از سراسر کشور از فردا (جمعه ۱۶ آبان ماه) همزمان با دومین روز از مبارزات پسران نوجوان آغاز می شود.

پاسخی بگذارید