تاریخ: ۱۰:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
نام نویسنده: sobhan

خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسلونا عنوان کرد که احتمال فروش نیمار وجود دارد ولی مسی هرگز به فروش نخواهد رسید.   به گزارش “مازنداسپرت“، مسی در هفته های اخیر به دلیل مصدومیت از میادین به دور بوده ولی به دلیل مشکلات مالیاتی که در اسپانیا برایش پیش آمده، شایعه پیوستنش به لیگ برتر شنیده […]

خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسلونا عنوان کرد که احتمال فروش نیمار وجود دارد ولی مسی هرگز به فروش نخواهد رسید.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، مسی در هفته های اخیر به دلیل مصدومیت از میادین به دور بوده ولی به دلیل مشکلات مالیاتی که در اسپانیا برایش پیش آمده، شایعه پیوستنش به لیگ برتر شنیده می‌شود. نیمار نیز از منچستریونایتد پیشنهاداتی در اختیار دارد و او هم مشکلات مالیاتی زیادی در بارسلونا تجربه کرده است. با این حال، لاپورتا جدایی مسی را غیرممکن می‌داند ولی معتقد است که احتمال جدایی نیمار وجود دارد.

او گفت:” مسی هیچگاه بارسا را ترک نخواهد کرد. باشگاه بخشی از قلب و احساسات او شده است.وقتی رئیس باشگاه بودم، پیشنهادات زیادی دریافت کردم که قابل توجه ترین آن اینتر بود که می‌خواست رقم فسخ قرارداد مسی را بپردازد ولی ما موافقت نکردیم. شرایط نیمار متفاوت است. وضعیت اقتصادی باشگاه خوب نیست ولی رئیس فعلی باشگاه،  برای ایجاد تناسب در درآمد و خرج باشگاه،یا باید بازیکنان را بفروشد یا دارایی ها را افزایش دهد که بهترین راه حل فروش بازیکن است. صحبت‌هایی از پیشنهاد منچستر شنیده می‌شود ولی تمام این صحبت‌ها به خاطر اشتباهات مدیران فعلی تیم است.”

 

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید