با اعلام فدراسیون کشتی
تاریخ: ۹:۲۶ :: ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
نام نویسنده: تحریریه
برنامه رقابت ها و اسامی داوران و ناظران لیگ کشتی ایران اعلام شد

هفته دوم و سوم از دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته سوم از دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری برگزار می شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،لیگ برتر کشتی فرنگی که در هفته های اخیر پیگیری شده و در ۲ گروه ۴ تیمی تا پایان هفته اول دور برگشت پیش رفته، روز چهارشنبه در ۲ شهر ایذه و سیرجان در ۲ هفته پایانی پیگیری خواهد شد تا چهره تیم های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شود.

در لیگ برتر کشتی آزاد و در هفته سوم از دور رفت یک مسابقه حساس از گروه الف به میزبانی بجنورد برگزار می شود و بازار بزرگ ایران استراحت خواهد داشت.
در گروه ب نیز شهر خرم آباد از یک مسابقه میزبانی خواهد کرد و دیگر دیدار این گروه میان تیم های رعدستارگان ساری و #تا_ثبت_جهانی_توس به دلیل درخواست نماینده خراسان رضوی و با توجه به حضور ۳ کشتی گیر این تیم در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد امید در مسابقات جهانی به تعویق افتاده است.

در ادامه برنامه مسابقات و اسامی ناظران و داوران آمده است:

کشتی آزاد:

هفته سوم دور رفت:

گروه الف:
دیدار تیم های اترک خراسان شمالی و آسانسور و پله برقی بهران-پاس تهران (پنجشنبه ۹ آبان‌ماه، ساعت ۱۷ – سالن شهید علیدخت بجنورد)
سرپرست مسابقات: علی اکبر طهماسبی(تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدحسین تام(خراسان رضوی)
سرپرست فنی: محمد مصلایی پور(داور درجه S1 از یزد
داوران بین المللی: اکبر نصیری(زنجان)، محمدعلی احمدی(مازندران)، محسن عبداللهی(مازندران)، حمیدرضا موسوی(سمنان)

گروه ب:
دیدار تیم های هیات کشتی خرم آباد و دانشگاه آزاد اسلامی (پنجشنبه ۹ آبان ماه، ساعت ۱۷ – سالن شهید چاغروند استادیوم تختی خرم آباد)
سرپرست مسابقات: حجت الله گودرزی(تهران)
ناظر سازمان لیگ: فرید بهرامی(لرستان)
سرپرست فنی: اردوان صاحب، داور درجه یک بین المللی از خوزستان
داوران بین المللی: بابک امجدی(تهران)، محمد رحیم پور(کردستان)، قادر باقری(البرز)، سیفعلی سلیمانپور(قم)

کشتی فرنگی:

هفته دوم دور برگشت:

گروه الف:
دیدار تیم های بازار بزرگ ایران و شهدای مدافع حرم قم (چهارشنبه ۸ آبان ماه، ساعت ۹ – سالن امام علی(ع) سیرجان)
دیدار تیم های هیات کشتی سیرجان و هیات کشتی خراسان جنوبی (چهارشنبه ۸ آبان ماه، ساعت ۱۱ – سالن امام علی(ع) سیرجان)
سرپرست مسابقات: اصغر رامبد(تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا(کرمان)
سرپرست فنی: ابراهیم کریمی، داور درجه یک بین المللی از آذربایجان غربی
داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی (خوزستان)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، محمد مارزی(هرمزگان)، حمیدرضا عابدی(سیستان و بلوچستان)، مهدی صدوقی(اصفهان)

گروه ب:
دیدار تیم های آریوبرزن بهبهان و دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان (چهارشنبه ۸ آبان ماه، ساعت ۹ – سالن غلامرضا تختی ایذه)
دیدار تیم های سیناصنعت ایذه و رعدپدافند نوشهر(چهارشنبه ۸ آبان ماه، ساعت ۱۱– سالن غلامرضا تختی ایذه)
سرپرست مسابقات: اصغر محمدی(تهران)
ناظر سازمان لیگ: شهاب نادری فارسانی(چهارمحال و بختیاری)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور درجه  S1از تهران
داوران بین المللی: کوروش تقی زاده(بوشهر)، بهنام شیرمحمدی(تهران)، ابوالفضل سبزعلی(تهران)، شیرزاد غلامزاده(لرستان)، حسین عسگری(تهران)

هفته سوم دور برگشت:

گروه الف:
دیدار تیم های بازار بزرگ ایران و هیات کشتی خراسان جنوبی (چهارشنبه ۸ آبان ماه، ساعت ۱۶- سالن امام علی(ع) سیرجان)
دیدار تیم های هیات کشتی سیرجان و شهدای مدافع حرم قم(چهارشنبه ۸ آبان ماه، ساعت ۱۸- سالن امام علی(ع) سیرجان)
سرپرست مسابقات: اصغر رامبد(تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا(کرمان)
سرپرست فنی: ابراهیم کریمی، داور درجه یک بین المللی از آذربایجان غربی
داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، محمد مارزی(هرمزگان)، حمیدرضا عابدی(سیستان و بلوچستان)، مهدی صدوقی(اصفهان)

گروه ب:
دیدار تیم های آریوبرزن بهبهان و رعدپدافند نوشهر (چهارشنبه ۸ آبان ماه، ساعت ۱۶– سالن غلامرضا تختی ایذه)
دیدار تیم های سیناصنعت ایذه و دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان (چهارشنبه ۸ آبان ماه، ساعت ۱۸– سالن غلامرضا تختی ایذه)
سرپرست مسابقات: اصغر محمدی(تهران)
ناظر سازمان لیگ: شهاب نادری فارسانی(چهارمحال و بختیاری)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور درجه  S1از تهران
داوران بین المللی: کوروش تقی زاده (بوشهر)، بهنام شیرمحمدی(تهران)، ابوالفضل سبزعلی(تهران)، شیرزاد غلامزاده(لرستان)، حسین عسگری(تهران)

 

پاسخی بگذارید