تاریخ: ۸:۰۱ :: ۱۳۹۸/۰۸/۰۲
نام نویسنده: مرتضی خالقی

ارلینگ هالند، مهاجم نروژی و جوان سالزبورگ یک بار دیگر در لیگ قهرمانان درخشان ظاهر شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

 عملکرد فوق العاده ارلینگ هالند در ماه های اخیر باعث شده بسیاری از تیم های بزرگ اروپا خواهان جذب این ستاره جوان و ۱۹ ساله سالزبورگ باشند. ارلینگ هالند امشب در دیدار مقابل ناپولی موفق شد دو بار دروازه ناپولی را باز و رکوردشکنی کند.

ارلینگ هالند دومین جوان تاریخ لیگ قهرمانان اروپا پس از کریم بنزما است که در هر سه بازی نخست خود در این رقابت ها گلزنی کرده است. ارلینگ هالند دروازه خنک، لیورپول و حالا ناپولی در مرحله گروهی را گشوده است. پیش از این، ارلینگ هالند به اولین بازیکن در تاریخ لیگ قهرمانان تبدیل شد که در اولین دیدار خود توانست در نیمه نخست سه گل به ثمر رسانده و هت تریک کند. همچنین او اولین بازیکنی است که در سه بازی اول خود موفق به زدن شش گل شده است.

در هفته های اخیر نام بارسلونا برای خرید این ستاره جوان مطرح شده و آبی اناری ها قصد دارند در تابستان سال بعد و با توجه به ۳۴ ساله شدن لوییس سوارز، ارلینگ هالند را به عنوان ستاره ای آینده دار جذب کنند. ارلینگ هالند چندی قبل و در جام جهانی زیر ۲۰ ساله ها موفق شده بود در یک دیدار نه بار در لباس تیم ملی نروژ دروازه هندوراس را باز کرده و از آنجا نام خود را بر سر زبان ها اندازد.

پاسخی بگذارید