سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران
تاریخ: ۱۱:۴۱ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
مهاجری: نساجی شایسته بهترین‌ها است/نگرانم شرمنده بازیکنانم نشوم

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: نساجی هم شایسته بهترین‌ها است و مردم این شهر با برد و باخت این تیم خوشحال و ناراحت می‌شوند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با تراکتور اظهار داشت:در ۲ بازی گذشته نتوانستیم نتایج خوبی کسب کنیم ولی در این مدت خوب تمرین کردیم و هر چه به بازی با تراکتور نزدیک‌تر شدیم کار تیمی‌ما بهتر شد و امیدوارم فردا مقابل خیل عظیم تماشاگرانمان که عاشقانه تیمشان را دوست دارند به برد خوبی برسیم.

وی افزود: جایگاه تراکتور می‌تواند از عملکرد این تیم دفاع کند و آنها هم بازیکن، مربی و مدیریت خوبی دارند و کار ما خیلی سخت است. من دوست دارم نساجی راهش را پیدا کرد و امروز پدیده هم راهش را پیدا کرده است. نساجی هم شایسته بهترین‌ها است و مردم این شهر با برد و باخت این تیم خوشحال و ناراحت می‌شوند. یک روز گفتم رسیدن به نساجی مثل ساختن مسجد در این شهر ثواب دارد و حالا هم مردم به این درک رسیده‌اند. امیدوارم مردم قائمشهر روزی ببینند که این تیم صاحب باشگاه، کمپ و زمین چمن خوب شده است.

مهاجری ادامه داد: همانطور که می دانید ما ۳-۴ مصدوم داریم اما مطمئن باشید تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم. شاید الان باید تیمم را به سمتی ببرم که تراکتورسازی را شکست دهد. فردا هم احتمال دارد روی یکی دو بازیکن ریسک کنم چون خود این بچه‌ها حاضرند برای تیم شهرشان بازی کنند و شرایط ما را درک کرده‌اند.

خبرنگاری گفت ظاهراً صنیعی‌فر بعد از بازی گذشته در جمعی عنوان کرده که قاضی و کفشگری سن‌شان بالا است و من این نفرات را نمی‌خواهم، مهاجری در واکنش به این موضوع گفت: من احترام خاصی برای مالکین باشگاه قائل هستم و هر کسی شرح وظایفی دارد. در ابتدای فصل هم در مورد همه چیز با آنها صحبت کردم. آنها می‌توانند با یک نوشته من را برکنار کنند. اما باید بگویم این تیم با تفکر من بسته شده است. در مورد صحبت شما هم با آنها حرف زدم که این قضیه را رد کردند. اما اینکه می‌گویید سن بازیکنان بالا است باید بگویم الان سیدجلال حسینی، حدادی فر، اکبر صادقی و … در لیگ برتر جزو بهترین‌ها هستند. من به کمک تک‌تک بازیکنانم نیاز دارم.

مهاجری تصریح کرد: از زمانی که مسئولیت این تیم را قبول کردم فقط ناراحت یک چیز هستم و نگرانم که شرمنده این بازیکنان نشوم. نساجی سال‌های بعد هم در فوتبال ما هست ولی باید طوری رفتار شود که بازیکنان رغبت کنند به نساجی بیایند. این بازیکنان به من اطمینان کرده‌اند و من امیدوارم طوری رفتار شود که در سال‌های آتی هم بازیکنان دیگری به نساجی بیایند. اگر شما خبرنگاران خود را جای این بازیکنان بگذارید می‌دانید که کار سختی دارند چون به هر حال آنها قرارداد بسته و می‌خواهند فوتبال بازی کنند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در خصوص اینکه چه زمانی کارت بازی بازیکنان صادر می‌شود گفت: ان‌شاءالله باشگاه کارت آنها را بگیرد من سعی کردم تمرکزم را روی مسائل فنی بگذارم تا عقب نمانیم مدیرعامل باشگاه هم حضور دارد و ان‌شاءالله جواب شما را دقیق‌تر خواهد داد.

وی در پایان در خصوص اینکه خواسته دقیق وی از باشگاه چیست، گفت: ما مطالبات زیادی نمی‌خواهیم از نظر اسکان شرایط‌مان بهتر شده و زمین تمرین‌مان هم تغییر کرده است. امیدوارم هرچه جلوتر می‌رویم بهتر شویم.

پاسخی بگذارید