تاریخ: ۱۱:۳۲ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۹
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
کارت بازی ۴ بازیکن نساجی صادر نشد/ نساجی با ۷ غایب در برابر تراکتور

مدیران باشگاه نساجی که قول داده بودند تا پیش از بازی این تیم در برابر تراکتور کارت بازی ۴ بازیکن تیم‌شان «مهرداد کفشگری، محمد قاضی، محمدجواد جلالی و محمدحسین باباگلی» را بگیرند اما موفق به این امر نشدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مدیران باشگاه نساجی که قول داده بودند تا پیش از بازی این تیم در برابر تراکتور کارت بازی ۴ بازیکن تیم‌شان «مهرداد کفشگری، محمد قاضی، محمدجواد جلالی و محمدحسین باباگلی» را بگیرند اما موفق به این امر نشدند.

باشگاه نساجی بدهی‌هایی انباشته‌شده از بیش از ۱۰ سال قبل تاکنون دارد که طی بررسی‌ها شاید میزان این بدهی‌ها بالای ۱۵ میلیارد تومان برسد و ظاهراً در حال حاضر سازمان لیگ نساجی را ملزم به تسویه ۴ میلیارد تومان از این بدهی‌ها کرده و تا زمانی این رقم تسویه نشود، کارت بازی بازیکنان نساجی صادر نخواهد شد.

بنا بر اعلام محمدرضا مهاجری سرمربی نساجی از سوی سازمان لیگ نیز اخطار داده شده که اگر باشگاه نساجی اراده‌ای نسبت به تسویه این رقم نداشته باشد، جلوی بازی «حسن جعفری، میلاد سرلک و رضا دهقانی» نیز گرفته خواهد شد.

همچنین میثم رضایی پزشک نساجی در هفته اخیر اعلام کرد سه بازیکن نساجی «علی‌اصغر عاشوری، محمدمهدی نظری و میلاد سرلک» به‌دلیل مصدومیت به بازی تراکتور نمی‌رسند.

حال نساجی با ۷ بازیکن غایب از ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه دوشنبه ۲۹ مهرماه در ورزشگاه شهید وطنی باید به مصاف تراکتور برود.

پاسخی بگذارید