سوت آغاز لیگ برتر کشتی ؛
تاریخ: ۱۱:۱۹ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
نام نویسنده: احمد قربانی
رقابت‌های جذاب مازندرانی‌ها در لیگ برتر کشتی برگزار می‌شود

سوت آغاز لیگ برتر کشتی باشگاه‌های کشور امروز به صدا در می‌آید که امروز در مازندران، رقابت جذابی بین دو تیم کشتی کشور برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم‌های رعد پدافند ستارگان ساری دانشگاه آزاد و رعد پدافند نوشهر نمایندگان مازندران در این رقابت‌ها هستند.

در رقابت‌های کشتی آزاد باشگاه‌های کشور، هفت تیم از جمله دو تیم از مازندران حضور دارند که در دو گروه با هم رقابت می‌کنند. تیم‌های رعد پدافند ستارگان ساری و دانشگاه آزاد مازندران نمایندگان استان مازندران در این رقابت‌ها هستند.

در نخستین هفته این رقابت‌ها عصر سه‌شنبه ۲۳ مهرماه تیم رعد پدافند ستارگان ساری در سالن سید رسول حسینی ساری میزبان تیم هیئت کشتی خرم آباد بوده و تیم دانشگاه آزاد مازندران پذیرای تیم تا ثبت جهانی توس است.

وزن‌کشی رقابت‌های این مسابقات، یک روز قبل از برگزاری رقابت‌ها انجام و کشتی‌گیران حریفان خود را شناختند. در رقابت‌های رشته فرنگی نیز هشت تیم از جمله یک تیم از مازندران حضور دارند که در دو گروه با هم رقابت خواهند کرد.

تیم رعد پدافند نوشهر که نماینده مازندران در رشته فرنگی این رقابت‌ها است در هفته نخست در گروه ب این رقابت‌ها روز چهارشنبه ۲۴ مهرماه در خوزستان به مصاف تیم‌های سینا صنعت ایذه، دانشگاه آزاد خوزستان و آریو برزن بهبهان می‌رود.

تیم رعد پدافند نوشهر در هفته دوم این مسابقات روز یکم آبان در نوشهر میزبان رقابت‌های این گروه است.

پاسخی بگذارید