رئیس هیئت تکواندو خبر داد
تاریخ: ۱۵:۵۱ :: ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
نام نویسنده: احمد قربانی
مازندران میزبان مسابقات قهرمانی تکواندو کشور شد

رئیس هیئت تکواندو مازندران گفت: مقدمات میزبانی خوب را برای مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور فراهم خواهیم کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،این مسابقات از ۱۶ آبان ماه در بابلسر به مدت چهار روز در دو بخش پسران و دختران برگزار می‌شود، از آنجایی که مازندران با داشتن ظرفیت و امکانات مناسب میزبان همیشگی و قدیمی ورزشکاران است، سعی کردیم  بهترین شهر ساحلی را برای حضور تیم‌های شرکت‌کننده در نظر بگیریم تا به مانند گذشته با خاطره خوبی این دیار همیشه سبز را ترک کنند.

وی با برگزاری جلسات مختلف با عوامل اجرایی و ستادی در استان بیان کرد: تمهیدات لازم برای میزبانی بابلسر در حال برنامه‌ریزی است. هیئت تکواندو استان مازندران برای میزبانی مطلوب این دوره از مسابقات، با برنامه‌ریزی، برگزاری جلسات متعدد و همکاری خوب  اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد.

رئیس هیئت تکواندو استان با بیان اینکه مازندران موفق به کسب ۵ کاپ قهرمانی کشور در شش ماه نخست سال ۹۸ شده است، تصریح کرد: هیئت تکواندو مازندران در شش اعزام رده سنی خردسالان، نونهالان و جوانان و بزرگسالان دختر و پسر توانست پنج کاپ کشوری در بخش کیوروگی دریافت کند که دو عنوان قهرمانی کشور را پسران در رده سنی نونهالان و خردسالان بدست آوردند.

بریمانی با اشاره به اینکه افتخار میزبانی در مازندران برای اولین بار نبوده است گفت:  از زحمات و حسن اعتماد و توجه رئیس فدراسیون تکواندو و مجموعه فدراسیون تشکر و قدردانی کرد، همچون گذشته میزبان شایسته ای برای تیم های سراسر کشور باشیم.

پاسخی بگذارید