در بازی بعد من و خودش باید به زمین برویم!
تاریخ: ۱۳:۴۳ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
بادامکی: بعید می‌دانم مهاجری با این شرایط به نساجی برگردد !

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: اگر مشکل بازیکنان در فدراسیون حل نشود بعید می‌دانم مهاجری به همکاری‌اش با نساجی ادامه بدهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسن بادامکی در گفت‌و‌گویی، در خصوص اینکه تکلیف مهاجری و همکارانش برای بازگشت به نساجی گفت: حقیقت این است که تیم ما مشکلاتی دارد که تا الان حل نشده و خود آقای مهاجری از نظر ذهنی خیلی درگیر شده است.

وی افزود: ما از ۴ بازیکن تیممان تا الان استفاده نکردیم و حالا هم اعلام کرده‌اند نمی‌توانیم از ۳ بازیکن دیگر استفاده کنیم. با این شرایط کار خیلی سخت است و بعید می‌دانم بشود کار کرد.

مربی نساجی در پاسخ به این سوال که آیا مهاجری کارش را با نساجی ادامه می‌دهد یا خیر گفت: مهاجری تیمی را که خودش ساخته دوست دارد و برای مردم قائمشهر احترام زیادی قائل است اما اگر مشکل بازیکنان حل نشود بعید می‌دانم او به تیم برگردد.

وی ادامه داد: تیم ما ۴ بازیکن را در اختیار ندارد و جدیدا هم اعلام کرده اند ۳ بازیکن دیگر هم که امسال جدید گرفته ایم حق بازی برای نساجی را ندارند. با این شرایط در بازی بعد من و آقای مهاجری باید برای نساجی بازی کنیم! انصافا این مربی پای مشکلات ایستاد و همه جوره کنار آمد و اگر بگویند وی خودش نخواست در نساجی بماند بی انصافی کرده‌اند. ما تا یک ماه پیش اصلا مدیرعامل نداشتیم و کارهای اجرایی باشگاه عقب افتاده بود، در این بین خیلی مشکلات دیگر هم وجود داشت ولی مهاجری به کارش ادامه داد.

بادامکی در پایان گفت: مهاجری هر خواسته‌ای داشته برای تیم بوده و هیچ چیز را برای خودش نخواسته است.اگر مشکل بچه‌های تیم حل شود او بر می‌گردد ولی اگر این اتفاق نیفتاد بعید می‌دانم او به کارش در تیم ادامه بدهد.

پاسخی بگذارید