در پایان هفته سوم لیگ منطقه یک (دسته یک)
تاریخ: ۲۰:۵۸ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
نام نویسنده: علی احمدی
نتایج پومسه روهای خانم و آقا کشور مشخص شد

دیدارهای هفته اول تا سوم از مرحله پایانی لیگ منطقه یک پومسه (دسته یک) مردان «جام نشاط» روز گذشته (جمعه – ۱۲ مهرماه) با حضور ۴۸۵ پومسه‌رو از ۱۷ استان کشور به میزبانی گیلان برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدارهای هفته اول تا سوم از مرحله پایانی لیگ منطقه یک پومسه (دسته یک) مردان «جام نشاط» روز گذشته (جمعه – ۱۲ مهرماه) با حضور ۴۸۵ پومسه‌رو از ۱۷ استان کشور به میزبانی گیلان برگزار شد.

این رقابت‌ها در بخش انفرادی در رده‌های سنی کمتر از ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال، ۳۱ تا ۴۰ سال، ۴۱ تا ۵۰ سال و بالای ۵۱ سال پیگیری می‌شود. در بخش ابداعی رده‌های سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال و بالای ۱۸ به اجرای فرم می‌پردازند و در بخش تیمی‌ نیز مسابقات میان رده‌های سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال و بالای ۳۱ سال انجام می‌شود.

اسامی نفرات برتر مازندرانی #مردان تا پایان هفته سوم به شرح ذیل است:

«بخش انفرادی»

رده‌سنی کمتر از ۱۲ سال:
۱- حسین یوسفی اسرمی (مازندران)
۲- پوریا علیپور (تهران)
۳- یاسین محمدیان (قزوین) – محمدمانی شعبانی (مازندران)

رده‌سنی ۳۱ تا ۴۰ سال:
۱- مرتضی رضایی (مازندران)
۲- مجتبی همتی (همدان)
۳- عبدالحمید نظم ده (البرز) – میرمسعود سیدحسینی (البرز)

«بخش ابداعی»

رده‌سنی کمتر از ۱۴ سال:
۱- اشکان مددی (همدان)
۲- سیدایلیا سحرخیز (مازندران)
۳- یاسین داوودی (مازندران) – محمد ارحمی (البرز)

رده‌سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱- رضا جلالی فر (مازندران)
۲- عرفان نصیری (مازندران)
۳- محمدمهدی حسین آبادی (قزوین) – مهبد شاه حسینی (البرز)

رده‌سنی بالای ۱۸ سال:
۱- رضا ابراهیمی (مازندران)
۲- محمد موسی قلی زاده (آذربایجان غربی)
۳- مرصاد اسحاقی (خراسان رضوی) – کامیاب صادقی (تهران)

«بخش تیمی»

رده‌سنی بالای ۳۱ سال:
۱- بایوران
۲- هیات تکواندو شهرستان قائمشهر
۳- هیات تکواندو استان گیلان – آکادمی نظری

همچنین رقابت های هفته اول تا سوم از مرحله پایانی لیگ منطقه یک پومسه (دسته یک) زنان «جام نشاط»، روز پنجشنبه – ۱۱ مهرماه با حضور ۴۹۱ پومسه رو از ۱۷ استان کشور به میزبانی هیات تکواندو استان گیلان و در شهرستان رودسر برگزار شد.

نتایج کسب شده #زنان مازندرانی تا پایان هفته سوم (مرحله پایانی) این رقابت‌ها به شرح ذیل است:

«بخشانفرادی»
رده‌سنی کمتر از ۱۲ سال:
۱- عسل قدمی امرئی (مازندران)
۲- زینب شهریاری (البرز)
۳-  مریم امیدوار (تهران) – نرجس شمسی (مازندران)

رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال:
۱- هستی جعفری (زنجان)
۲- نورا اسماعیلی (تهران)
۳- فاطمه رمضاني  (مازندران) – رها مداح (تهران)

رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال:
۱- کیانا نوری (مازندران)
۲- مائده شکوری (زنجان)
۳- زهرا سراجیان (تهران) – زهرا سیف پور (تهران)

«بخش ابداعی»
رده‌سنی کمتر از ۱۴ سال:
۱- مهدیس عبدالهی (البرز)
۲- عسل قدمی امرئی (مازندران)
۳- حنانه احمدی ابراهیمی (مازندران) – نازنین آقامحمدی (همدان)

پاسخی بگذارید