تاریخ: ۶:۵۹ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
نام نویسنده: sobhan

ورزش > فوتبال ملی – چهره دوست داشتنی فوتبال ایران می گوید کارهای انتظامی را دوست دارد. به گزارش مازند اسپرت ؛ کریم باقری جزو فوتبالیست هایی است که به سینما علاقه دارد و اتفاقا رابطه اش با بازیگران بد نیست. کریم باقری درباره علاقه اش به سینما می گوید: «مسلما من سینما را دوست دارم و […]

ورزش > فوتبال ملی – چهره دوست داشتنی فوتبال ایران می گوید کارهای انتظامی را دوست دارد.

به گزارش مازند اسپرت ؛ کریم باقری جزو فوتبالیست هایی است که به سینما علاقه دارد و اتفاقا رابطه اش با بازیگران بد نیست. کریم باقری درباره علاقه اش به سینما می گوید: «مسلما من سینما را دوست دارم و اگر فیلم خوبی باشد، حتما آن را می بینم. معمولا فیلم می خرم و در خانه می بینم. خیلی ها هستند که سینما را دنبال می کنند و من هم یکی از آنها هستم. هر زمانی که فرصت داشته باشیم، فیلم های روز را می بینم.» او در پاسخ به یک سوال درباره تاثیرگذارترین فیلمی که تا به حال دیده، توضیح می دهد: «بیشتر فیلم های خوب سینمای ما زمانی ساخته شد که سن و سال مان کم بود و شاید خیلی رویمان تاثیر نمی گذاشت. از بین این فیلم ها، باید به فیلم مادر اشاره کنم که هنوز هم آن را می بینم. آقای اکبر عبدی در این فیلم بازی کرده بود، به همراه آقای تارخ، استاد کشاورز و چند بازیگر خوب دیگر. می توانیم بگویم این فیلم بی نظیر بود. فیلم های زیادی هستند که آنها را دوست دارم. مثل فیلم گرند هتل یا آرتیست ها با بازی های کشاورز و رشیدی. من بیشتر کارهای آقای انتظامی را هم دوست دارم. فیلم های زیادی هستند که واقعا روی من تاثیر گذاشته اند.»
کریم باقری درباره رابطه اش با بازیگران سینما می گوید: «من و آقای فروتن با هم رفاقت زیادی داریم. همینطور با آقای شهاب حسینی هم دوستی نزدیکی دارم. در واقع برادر کوچکترشان هستم. تمام بازیگران برای من قابل احترام هستند و ترجیح می دهم اسم نبرم تا مبادا نام کسی جا بیفتد.»

پاسخی بگذارید