لیگ دسته اول فوتبال کشور ؛
تاریخ: ۲۰:۱۱ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
نام نویسنده: علی احمدی
بابلی ها همچنان در حسرت برد / رایکا بابل ۱ – فجرسپاسی ۱

از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور دو تیم رایکا بابل و فجرسپاسی شیراز از ساعت ۱۵ در ورزشگاه هفت تیر بابل به مصاف هم رفتند که ماحصل تلاش دو تیم، به تساوی ۱-۱ ختم شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور دو تیم رایکا بابل و فجرسپاسی شیراز از ساعت ۱۵ در ورزشگاه هفت تیر بابل به مصاف هم رفتند که ماحصل تلاش دو تیم، به تساوی ۱-۱ ختم شد.

در این بازی ابتدا رایکا سوار بر بازی شد و در چندین صحنه بر روی فرارهای مداوم محمدجواد محمدی و ارسال‌های او، مهرداد حیدری و اکبر آفاق در موقعیت گلزنی قرار گرفتند اما واکنش‌های خوب گلر فجر سبب شد تا رایکا در نیمه اول به گل نرسد. فجر اما بر روی ارسال تند و تیز علی اکبر حیدرنیا با ضربه سر بابا محمدی به گل رسید و بازی در نیمه اول بانتیجه ۱-۰ به سود فجر خاتمه یافت.

نیمه مربیان را حسین مسگرساروی از داوود مهابادی برد. با تغییر روش بازی بابلی‌ها به فکر جبران نتیجه افتادند و بر روی ارسال حسین رسولی از نقطه کرنر، صائب محبی گل تساوی بخش رایکا را به ثمر رساند. رایکا سراسر حمله شد اما خستگی شدید بازیکنان سبب شد تا تلاش دو تیم به جای نرسد و بازی با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

پاسخی بگذارید