سرمربی نساجی مازندران
تاریخ: ۱۰:۰۷ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
مهاجری: شرایط ادامه همکاری با نساجی فراهم نیست/ از باشگاه دیگری پیشنهاد ندارم

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: با احترامی که برای مردم قائم‌شهر قائل هستم باید بگویم که شرایط ادامه همکاری با باشگاه نساجی فراهم نیست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا مهاجری در گفت‌وگویی در پایان دیدار تیم‌های نساجی و ماشین‌سازی که با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه پیدا کرد، اظهار کرد: بحث استعفا مطرح نیست، اما با این شرایط ادامه دادن و کار کردن خیلی سخت است، چون مردم از من انتظار دارند، اما شرایط برای ادامه همکاری مهیا نیست، امروز میلاد سرلک در نیمه‌دوم برای ما وارد زمین شد و شکل فوتبال ما تغییر کرد.

وی ادامه داد: فوتبال من بر مبنای بازیکنانی که آورده‌ام شکل می‌گیرد، اگر نتوانم از این نفرات به دلایل مختلف از جمله مصدومیت، محرومیت، نبود پزشک و دستور فدراسیون استفاده کنم بدون شک نمی‌توانم به اهدافم برسم.

مهاجری در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد در بازی بعدی مقابل تراکتور روی نمیکت حضور نداشته باشید یا خیر، تصریح کرد: با احترامی که برای مردم قائم‌شهر قائل هستم باید بگویم شرایط کار کردن با نساجی فراهم نیست، شاید با رفتن من باشگاه به فکر بیفتد و بتواند مشکلات را برطرف کند. شاید تا حالا من اشتباه کرده‌ام که پای خیلی چیزها ایستادم، بدون من دردی را دوا نخواهد کرد، بهتر است که باشگاه به فکر باشد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این سوال که آیا از تیم دیگری پیشنهاد دارید یا خیر، خاطرنشان کرد: از جایی پیشنهاد ندارم و به جایی فکر نکردم. اگر قرار بود جای دیگری بروم همان ابتدا آنها را قبول می‌کردم، من امسال با حداقل دستمزد و به عشق نساجی و مردم قائم‌شهر به این شهر آمدم. از خیلی چیزها گذشتم و قراردادم را در حد یک دستیار بستم، چون می‌دانستم نساجی شرایط مالی خوبی ندارد، انتظار داشتم به ما کمک کنند، ۷ هفته گذشت و شرایط مرا روی نمیکت ببینید.

مهاجری: ابزار بدهید، اگر نتیجه نگرفتم دارم بزنید/ نمی‌توانم جواب مردم را بدهم

رضا مهاجری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری حضور پیدا کرد و در مورد این مسابقه اظهار کرد: شرایط قابل پیش‌بینی بود، روزهایی که دغدغه داشتیم فکر می‌کردیم به این مشکلات بخوریم، نیمه اول با نیمه دوم برای ما قابل مقایسه نبود، امروز نامه زدند که سه بازیکن‌مان را نداشته باشیم، من نگران خودم نیستم، اما ابزار می‌خواهم، فوتبال من بکش‌بکش نیست، روان بازیکن ما قبل از بازی بهم می‌ریزد و حالا هم نامه زده‌اند که سه بازیکنی که گرفته‌ایم نمی‌توانند برای ما بازی کنند.

وی ادامه داد: از بازی نیمه‌دوم شاگردانم راضی هستم، ۱۰ روز بود که ما بدون چند بازیکن خود تمرین می‌کردیم، نمی‌توانم تیم را روی هوا و بدون برنامه وارد زمین کنم، وقتی چند بازیکن محوری خود را در تمرین ندارم شرایط سخت می‌شود.

مهاجری با بیان اینکه فوتبال ما همیشه خوب است، اما برای حفظ آن ابزار می‌خواهیم، گفت:  چند بازیکن را نداریم و از طرفی روان ما را هم بهم ریخته‌اند، آیا تماشاگر قبول می‌کند که تیمی داشته باشیم که فقط در لیگ بماند؟ ما تیمی بستیم که خوب بازی کند، اما همین را هم می‌خواهند از ما بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی ادامه داد: نمی‌توانم با این شرایط جواب مردم را بدهم، این شرایط به همه لطمه خواهد زد، مجتبی بیژن ۸درصد گرفته است، یک اردو می‌خواهیم برویم و درگیر ۲۰ میلیون تومان هستیم،؛ شب با تلفن می‌خوابیم و ساعت ۴ صبح با تلفن بیدار می‌شویم تا کارها پیش برود، من می‌دانم نساجی بخش خصوصی است، اما باید بدانیم شرایط چگونه است، به من قول حمایت داده‌اند، اما خبری نشد.

وی اظهار کرد: ما چهار بازیکن‌مان را نداریم و چند بازیکن هم مصدوم می‌شوند؛ مگر چند بازیکن داریم که بخواهیم از آنها استفاده کنیم؟ این روزها را پیش‌بینی می‌کردیم، یک تعویض امروز داشتم و از ان راضی بودم، چون فوتبالم شکل گرفت.

مهاجری افزود: تماشاگر برد می‌خواهد، وقتی قائم‌شهر فقط یک تیم دارد باید هوای آن را داشت، باید خواهش کنیم که یک زمین تمرین به ما بدهند و هر روز در یک شهر تمرین می‌کنیم، حداقل از حالا زیرساخت‌ها را برای سال آینده آماده کنند.

وی گفت: من تیم، مردم و شهر را دوست دارم، اما با این شرایط نمی‌توانم جواب مردم را بدهم، به من ابزار بدهید و اگر نتیجه نگرفتم دارم بزنید، نمی‌خواهم ابزار سپاهان و استقلال و پرسپولیس و تراکتور را به من بدهید؛ ابزار پیکان و سایپا را بدهید و بعد منتظر نتیجه باشید.

پاسخی بگذارید