تاریخ: ۶:۲۲ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
نام نویسنده: sobhan

ششمین نشست آسیب شناسی و بررسی عملکرد تیم ملی والیبال ایران در سال ۹۴، امروز چهارشنبه برگزار شد. به گزارش مازند اسپرت ،در این نشست که از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه به مدت سه ساعت در دفتر دکتر محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال برگزار شد، اسلوبودان کواچ سرمربی، امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی، […]

ششمین نشست آسیب شناسی و بررسی عملکرد تیم ملی والیبال ایران در سال ۹۴، امروز چهارشنبه برگزار شد.

خبرگزاری فارس: کواچ امشب می‌رود

به گزارش مازند اسپرت ،در این نشست که از ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه به مدت سه ساعت در دفتر دکتر محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال برگزار شد، اسلوبودان کواچ سرمربی، امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی، احمدی ضیایی نایب رئیس فدراسیون والیبال، محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون والیبال و رضا چلنگر مترجم صربستانی حضور داشتند.

کواچ در این نشست همانند روز گذشته گزارشی از عملکرد تیم ملی والیبال ایران در جام جهانی و لیگ جهانی سال ۲۰۱۵ ارائه کرد و حاضرین به بحث و بررسی در خصوص علل عدم نتیجه گیری مطلوب تیم ملی ایران در مسابقات جام جهانی پرداختند. همچنین بوبان به مسائل مطرح شده در جلسات قبلی که توسط کارشناسان عنوان شده بود، پاسخ داد.

پیش از این پنج جلسه دیگر (اصحاب رسانه، کارشناسان، ملی پوشان دهه های گذشته تیم ملی، هیات رئیسه فدراسیون و نشست روز گذشته با کواچ) در خصوص این موضوع برگزار شد.

مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۱۶ برزیل اردیبهشت ماه سال آینده به میزبانی ژاپن برگزار می شود و این رقابت ها تنها فرصت ممکن برای راه یابی والیبال ایران به المپیک است. فدارسیون والیبال تلاش دارد با برگزاری نشست های آسیب شناسی، شرایطی فراهم کند تا تیم ملی والیبال با قدرت کامل در این مسابقات شرکت کندو با کسب سهمیه المپیک به تنها آرزوی جامانده والیبال ایران جامه عمل بپوشاند.

به این ترتیب اسلوبودان کواچ امشب تهران را به مقصد صربستان ترک می کند و فدراسیون والیبال در طی روز های آینده تصمیم نهایی خود را در خصوص کادر فنی تیم ملی اعلام خواهد کرد.

پاسخی بگذارید