تاریخ: ۶:۲۱ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
نام نویسنده: sobhan

رسانه‌های هلندی می‌گویند گاس هیدینک سرمربی موقت چلسی می‌شود و فصل آینده پپ گواردیولا هدایت استمفوردبریجی‌ها را برعهده خواهد گرفت. به گزارش مازند اسپرت ، مطبوعات هلند در چند روز گذشته مقاله‌های در مورد وضعیت آینده ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی چلسی معروف به آقای خاص منتشر کرده‌اند. این نشریات برپایه گزارش‌های که در رسانه‌های انگلیسی […]

رسانه‌های هلندی می‌گویند گاس هیدینک سرمربی موقت چلسی می‌شود و فصل آینده پپ گواردیولا هدایت استمفوردبریجی‌ها را برعهده خواهد گرفت.

خبرگزاری فارس: هیدینک مربی موقت می‌شود، گواردیولا فصل بعد می‌آید!

به گزارش مازند اسپرت ، مطبوعات هلند در چند روز گذشته مقاله‌های در مورد وضعیت آینده ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی چلسی معروف به آقای خاص منتشر کرده‌اند. این نشریات برپایه گزارش‌های که در رسانه‌های انگلیسی چاپ شده،‌ مدعی شده‌اند به زودی گاس هیدینک، سکان هدایت تیم انگلیسی را برعهده خواهد گرفت.

با توجه به این که مربی مجرب هلندی هم ‌اکنون بیکار است و قبلا در سال ۲۰۰۹ ناجی چلسی برای مدت چند ماه شده، این نشریات پیش‌بینی می‌کنند هیدینک به انگلیس خواهد رفت و بعد از عزل احتمالی مورینیو، سکان هدایت تیم استمفوردبریجی را به صورت موقت تا پایان فصل برعهده خواهد گرفت.سپس برای فصل بعد پپ گواردیولا که مدت قراردادش با بایرن مونیخ در فصل جاری پایان می‌یابد، به تیم آبی‌پوش آورده خواهد شد.

پاسخی بگذارید