تاریخ: ۹:۵۸ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
نام نویسنده: تحریریه
خط و نشان پیوند برای رقبا؛ درخشش ستارگان در آسمان مازندران!

دو نماینده فوتبال چالوس در هفته سوم لیگ دسته اول به پیروزی دست یافتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول بزرگسالان مازندران با برگزاری چهار دیدار پیگیری شد. دو نماینده چالوسی موفق شدند از سد حریفان خود عبور کنند. تیم فوتبال ستارگان چالوس در خانه از شهدا کبوتردان بابلسر پذیرایی کرد.

شاگردان جواد یوسفی ابتدا سوار بازی شدند و بار ها دروازه بابلسری ها را تهدید کردند ولی در امر گلزنی ناکام بودند. نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه دوم محسن غرایاق بازیکن جدید ستارگان موفق شد در دقیقه ۵۸ دروازه بابلسری ها را باز کند. تیم شهدا کبوتردان در دقیقه ۹۱ گل تساوی را به ثمر رساندند ولی شاگردان یوسفی دست از تلاش نکشیدند و توانستند در دقیقه ۹۳ گل برتری را به ثمر برسانند. گل دوم ستارگان با پرتاب بلند احمد الله بداشتی به محسن غرایاق رسید تا این بازیکن گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند. منوچهر زاهدی مربی نام آشنای فوتبال مازندران از این بازی به کادر زردپوشان چالوسی پیوست.

دیگر نماینده چالوس در سرخرود موفق شد با برتری ۳ بر ۱ سه امتیاز شیرین دشت کند تا در حد و اندازه مدعی ظاهر شود. گل های تیم پیوند را محمود ساد در دقیقه ۸، محمد رودگر هافبک کهنه کار چالوسی در دقیقه ۲۵ و مجید نجفی در دقیه ۸۶ به ثمر رساندند. با این عملکرد پیوند یکی از مدعیان قهرمانی می باشد.

نتایج هفته سوم لیگ دسته اول به شرح ذیل می باشد:

ستارگان چالوس ۲ – شهدای کبوتردان بابلسر ۱
شهرداری سرخرود ۱ – پیوند چالوس ۳
سروش خرم آباد ۱ – پرسپولیس سیمرغ ۱
تکنیک نور ۰ – پارت بابل ۱

 

نویسنده : اسماعیل بابایی دوست

پاسخی بگذارید