تاریخ: ۶:۵۶ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
نام نویسنده: sobhan

ورزش > فوتبال جهان – با وجود گذشتن یک هفته از جدایی کاسیاس و رئال مادرید، جنجال های این جدایی تمامی ندارد. به گزارش مازند اسپرت ، یوردی آلبا، در مورد رفتن کاسیاس از رئال مادرید به یک خبرنگار این گونه پاسخ داد: «همه به او احترام می گذارند. نمی خواهم وارد مسائل تیمی شوم که در […]

ورزش > فوتبال جهان – با وجود گذشتن یک هفته از جدایی کاسیاس و رئال مادرید، جنجال های این جدایی تمامی ندارد.

به گزارش مازند اسپرت ، یوردی آلبا، در مورد رفتن کاسیاس از رئال مادرید به یک خبرنگار این گونه پاسخ داد: «همه به او احترام می گذارند. نمی خواهم وارد مسائل تیمی شوم که در آن حضور ندارم، اما ایکر به اندازه کافی کارهایی انجام داده است که شایسته احترام کامل همه باشد. شاید مادرید این کار را متفاوت انجام داد چون هیچ عنوانی فتح نکرده بودند. دو فصل قبل ما هم عنوانی فتح نکردیم، اما امسال ژاوی باشگاه را به نحوی دیگر ترک کرد. در بارسلونا کار ها به شکلی متفاوت انجام می شود. ایکر مورد احترام همه بازیکنان و همه باشگاه هاست. شما باید از آنها سؤال کنید که چرا اینطور عمل کردند، اما این به من مربوط نمی شود.»

کاسیاس هفته گذشته به پورتو پرتغال پیوست و بعد از ۱۷ سال حضور در تیم اول رئال (۲۵ سال در تمام رده ها)، از این تیم جدا شد. او اجازه نداد تا برایش یک مراسم رسمی و با شکوه گرفته شود.

پاسخی بگذارید