تاریخ: ۵:۴۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
نام نویسنده: sobhan

استخدام یک سرمربی ۲۸ ساله در بالاترین سطح فوتبال اروپا ورزش > فوتبال جهان – یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های فوتبال آلمان، با انتخاب مربی‌ 28 ساله، شجاعت فوق‌العاده‌ای را از خود به نمایش گذاشته است. به گزارش مازند اسپرت ، باشگاه هوفنهایم در بیانیه‌ای اعلام کرد که از ابتدای فصل آینده هدایت این تیم را به  ۲۸ ساله […]

استخدام یک سرمربی ۲۸ ساله در بالاترین سطح فوتبال اروپا

ورزش > فوتبال جهان – یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های فوتبال آلمان، با انتخاب مربی‌ 28 ساله، شجاعت فوق‌العاده‌ای را از خود به نمایش گذاشته است.

به گزارش مازند اسپرت ، باشگاه هوفنهایم در بیانیه‌ای اعلام کرد که از ابتدای فصل آینده هدایت این تیم را به  ۲۸ ساله  می‌سپارد. 

هوفنهایم مارکوس گیسدول را پس از کسب تنها ۶ امتیاز در ۱۰ هفته اخراج کرد و هدایت این تیم را به هاب استیونز تا پایان فصل جاری سپرد. این تیم در حال حاضر در رتبه ۱۷ جدول ۱۸ تیمی لالیگا قرار دارد. 

زمانی که از مدیر ورزشی این تیم در مورد این اقدام سوالاتی پرسیده  شد؛ روسن پاسخ داد: می‌دانیم که اقدامی فوق‌العاده شجاعانه و جسورانه انجام داده‌ایم. انتخاب یک فرد ۲۸ ساله به عنوان جوان‌ترین مربی تاریخ بوندسلیگا، کاری است که بعد از تاملات فراوان به نتیجه رسیده است. ما در ناگلسمان استعدادی فوق‌العاده دیدیم و او را  به  عنوان سرمربی برگزیدیم. ما با یولیان قراردادی ۳ ساله‌ای بسته‌ایم.

این مربی ۲۸ ساله در ۲۶ سالگی خود به عنوان کمک مربی در این تیم حضور داشته است، اما تصور این که سرمربی تیم از تعدادی از شاگردان خود کوچک تر باشد، کمی سخت است. او در حال حاضر مربی تیم زیر ۱۹ ساله‌های هوفنهایم است.

 

پاسخی بگذارید