تاریخ: ۵:۳۷ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
نام نویسنده: sobhan

خبر خوب برای پرسپولیسی ها/ کرار جاسم دوباره قهر کرد و از اردوی استقلال خارج شد ورزش > لیگ برتر – به گزارش مازند اسپرت ، هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال بار دیگر به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش اردوی استقلال را ترک کرد. در حالی که تیم فوتبال استقلال اردوی پیش از دربی را در هتل آکادمی […]

خبر خوب برای پرسپولیسی ها/ کرار جاسم دوباره قهر کرد و از اردوی استقلال خارج شد

ورزش > لیگ برتر – به گزارش مازند اسپرت ، هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال بار دیگر به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش اردوی استقلال را ترک کرد.

در حالی که تیم فوتبال استقلال اردوی پیش از دربی را در هتل آکادمی آغاز کرده است، کرار جاسم به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش به نشانه قهر از اردوی تیم خارج شد.
مدیر برنامه‌های کرار با بیان این مطلب اظهار داشت: آقایان گفته‌اند که چون کرار در تمرینات و بازی‌ها نبوده، پولی به او داده نمی‌شود، در صورتی که کرار به خاطر تهیه نشدن مسکن خود در تمرینات شرکت نکرد و مسئولان استقلال به دروغ به او گفتند که مسکن او تهیه شده و به ایران بیاید. زمانی که کرار به تمرینات بازگشت، خبری از مسکن نبود و پس از ۲ هفته منزلی برای او تهیه کردند.
وی افزود: وقتی پول به همه بازیکنان به غیر از کرار پرداخت می‌شود، یعنی او جزو تیم نیست. به همین دلیل کرار تصمیم گرفت که اردو را ترک کند. از نظر ما فدراسیون وضعیت این بازیکن را مشخص خواهد کرد.

پاسخی بگذارید