به میزبانی مازندران ؛
تاریخ: ۲۱:۴۶ :: ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
نام نویسنده: علی احمدی
برگزاری کارگاه ملی تخصصی آشنایی با قوانین و مقررات سازمان های مردم نهاد جوانان کشور

پس از صحبت های مقدماتی مسئولان وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان مازندران، کلاس های کارگاه ملی آشنایی با قوانین و مقررات سازمان های مردم نهاد با حضور اساتید مدعو رسماً آغاز به کار کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،با حضور نمایندگان سمن های جوانان کشور، نخستین کارگاه ملی تخصصی آشنایی با قوانین و مقررات سازمان های مردم نهاد جوانان کشور به میزبانی هتل مروارید نکا برگزار شد .

در نخستین روز برگزاری این رویداد ملی محمدرضا ییلاقی اشرفی سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان، ضمن خیر مقدم به جوانان حاضر در این کارگاه، از حمایت های وزارت ورزش و جوانان، استاندار و شخص مدیرکل ورزش و جوانان در جهت برگزاری و میزبانی از نخستین کارگاه ملی تخصصی آشنایی با قوانین و مقررات سازمان های مردم نهاد جوانان کشور قدردانی کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود سمن های جوانان را پیشرو در برنامه های اجتماعی و کمک کننده دولت ها دانست و افزود؛ برای حرکت در مسیر توسعه کشور نیازمند مشارکت جوانان و سازمان های مردم نهاد هستیم.

ییلاقی اشرفی در ادامه ، پیام استاندار مازندران را به مناسبت برگزاری این رویداد در استان قرائت کرد.دکتر پاشا معاون اداره کل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان نیز در ابتدای برگزاری این رویداد گفت : وزارت ورزش و جوانان نگاه متفاوتی به برگزاری این کارگاه دارد و انتظار است محورهای اصلی آن بصورت مستقل برگزار شود.

وی همچنین انتشار ویژه نامه این رویداد و ارسال به همه استان های کشور را از دیگر شاخص های مهم برگزاری کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات سازمان های مردم نهاد دانست و اظهار داشت؛ تلاش داریم خروجی مناسبی از این کارگاه داشته باشیم و سمن های جوانان به دلیل عدم اطلاع از قوانین درگیر مسائل حقوقی و مشکلات دیگر نشوند.

وی شبکه سازی سازمان های مردم نهاد را از دیگر اهداف وزارت ورزش و جوانان نام برد و تاکید کرد؛ ورزش و جوانان از ایده ها و طرح های خوب سمن ها حمایت خواهد کرد.

 لازم به ذکر است پس از صحبت های مسئولان وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان مازندران، کلاس های این دوره با حضور اساتید مدعو رسماً آغاز به کار کرد.

پاسخی بگذارید