سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر
تاریخ: ۱۱:۲۴ :: ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
ویسی: بازیکنان من فکر می‌کنند اینجا لیگ یک است/اولتیماتوم هم به من بدهند حق دارند

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: اگر اولتیماتوم هم به من بدهند حق دارند، من شرمنده‌ام چون باید طوری کار کنیم که شرمنده مردم نباشیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عبدالله ویسی بعد از شکست تیمش مقابل نساجی در نشست خبری بعد از بازی اظهار کرد: این سومین بازی است که نالایق بودیم و شایسته باخت بودیم.

وی افزود: چه تاکتیکی که من مقصرم و چه تکنیکی تحت فشار تیم خوب نساجی قرار گرفتیم. فکر می‌کنم در چیدمان تیمم از اول فصل اشتباهاتی داشتم و باید در رفتارم تجدید نظر کنم. از همین جا از مردم خوب بوشهر عذرخواهی می‌کنم و انتقاداتی که از من می‌شود درست است. امیدوارم که این شرایط را تغییر بدهم.

سرمربی شاهین در خصوص تماشاگران نساجی گفت: واقعا در هیچ کجا تماشاگران نساجی را ندیدم، آنها تا دقیقه ۹۰ تیم خود را تشویق می‌کنند و ورق بازی را به سود تیم‌شان بر می‌گردانند. این تماشاگران واقعا کارشان ستودنی است.

وی  در خصوص اینکه آیا فکر نمی‌کند به وی اولتیماتوم داده شود، گفت: اولتیماتومی  تا الان در کار نبوده ولی بازیکنان من فکر می‌کنند اینجا لیگ یک است، باید چیزی به من بدهند که از من کار بخواهند.

ویسی گفت: اگر اولتیماتوم هم به من بدهند حق دارند، من شرمنده‌ام چون باید طوری کار کنیم که شرمنده مردم نباشیم. ما ۱۷ بازیکن را از لیگ یک به اینجا آوردیم و آنها را در این تیم نگه داشتم،تیم ما همین روش را دارد.

سرمربی شاهین تصریح کرد: زمانی که در صبا بودم من تعدادی بازیکن  را از لیگ دسته اول به صبا آوردم و موفق شدم ولی این بازیکنان در لیگ یک بازی می‌کردند و  من آنها را نگه داشتم و به همین دلیل تفکر آنها هنوز در لیگ دسته اول است. این بازیکنان تمرکز ندارند و باید تفکر آنها تغییر کند.در استقلال خوزستان هم بازیکنان را خودم از لیگ دسته اول آوردم و قهرمان شدیم.

ویسی در خصوص اینکه آیا به تغییر شرایط تیمش امید دارد یا خیر گفت: ۱۰۰ در صد، به هر حال به هر شکلی که شده حتی با روانشناس باید این شرایط را عوض کنیم و کار را ادامه بدهیم.

پاسخی بگذارید