نتایج نهایی روز نخست هفته دوم مرحله اول لیگ سه
تاریخ: ۲۰:۳۹ :: ۱۳۹۸/۰۶/۲۳
نام نویسنده: علی احمدی
برد دلچسب بابلی ها و ساروی ها در روز تساوی دربی باز ها + جدول

روز نخست هفته دوم مرحله اول لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که در این روز ۶ نماینده از استان مازندران در شهرهای مختلف در برابر حریفانشان صف آرایی کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روز نخست هفته دوم مرحله اول لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که در این روز ۶ نماینده از استان مازندران در شهرهای مختلف در برابر حریفانشان صف آرایی کردند.

شهرداری فریدونکنار در دیداری خارج از خانه به مصاف پیام سرخه سمنان رفت . در این دیدار کناری ها برابر حریفشان به تساوی یک یک دست یافتند.
محمد اسماعیلی و محمدحسین باقری زنندگان دو گل این دیدار بودند. حسن قربانی و بابک دن از شهروند فریدونکنار اخراجی های این دیدار بودند.

فریدونکناری ها با این تساوی با یک امتیاز در رده دهم جدول رده بندی قرار گرفتند.

دریای بابل در خانه و در استادیوم شهدای هفتم تیم تیر این شهر برابر سرخپوشان قم قرار گرفت. شاگردان اسدیان و پوراسدالله در این دیدار خانگی سنگ تمام گذاشتند و موفق شدند میهمان خود را با ۴ گل بدرقه کنند.

فرید متولی زاده – مهدی احمدزاده۲گل و قدیر آقاجانی گلزنان دریا در این دیدار بودند.

دریا با این برد و با ۴ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت.

تیم فوتبال دریای حربده محمودآباد در این هفته نا امید کننده ظاهر شد و موفق نشد در خانه از پس حریفش بر بیاید. محمودآبادی ها برابر مقاوت تهران با نتیجه دو بر صفر تن به شکست دادند تا از این دیدار خانگی دست خالی عبور کنند.

محمودآبادی ها در پایان این هفته با ۳ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی قرار گرفتند.

تیم فوتبال شهدای ساری با سرمربیگری محسن زاهدی در دیداری خارج از خانه به مصاف غفاری قزوین رفت. در این دیدار شاگردان زاهدی موفق شدند با نتیجه دو بر صفر میزبان خودشان را زمین گیر کنند و به سه امتیاز ارشمند دست پیدا کنند.

امیرمحمد پاکزاد و اکبر نوروزیان زننده دو گل شهدای ساری در این دیدار بودند.ساروی ها با این برد با ۴ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفتند.

دیدار حساس این هفته را دماوند آمل و ستاره کاسپین بابل در آمل برگزار کردند. در این دیدار که به نوعی دربی مازندرانی ها به حساب می آمد، دو تیم در پایان ۹۰ دقیقه تلاش به تساوی یک یک دست یافتند.

مجید رضانسب و علی اکبر زاهدیان دو گلزن این دیدار بودند. آملی ها با این تساوی با ۴ امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفتند و بابلی ها با این تساوی با ۲ امتیازی شدند و در جایگاه هفتم قرار گرفتند.

شهروند رامسر هم در دیداری خارج از خانه به مصاف فرهنگ البرز رفت . در این دیدار رامسری ها با نتیجه پرگل ۴ بر ۱ مغلوب میزبان خود شدند و دست خالی البرز را ترک کردند.
سعيد جلالي – ميثم عليزاده – عليرضا حضرتي  و عليرضا معين رنجبر گلزنان این دیدار بودند.

 

نتایج نهایی روز نخست هفته دوم مرحله اول لیگ سه

هفته دوم – شنبه ۲۳ شهریور ۹۸

گروه اول :

نتیجه نهایی
پیام سرخه سمنان ۱  شهرداری فریدونکنار ۱
محمد اسماعیلی
محمدحسین باقری

نتیجه نهایی
دریای بابل ۴ سرخپوشان قم ۰
فرید متولی زاده – مهدی احمدزاده۲گل – قدیر آقاجانی

نتیجه نهایی
نفت ایرانیان ۳  آریان اندیشه تهران ۲
عیسی مرادی – مهرداد جعفری – محمدرضا دوستی

نتیجه نهایی
مهاجر نوین مشهد ۳  پیام انتظار آشخانه ۱
سعید اصغرپور – مهدی خاقانی و ناصر ترابی

نتیجه نهایی
دریای حربده محمود آباد ۰  مقاومت تهران ۲
میلاد کرمانی – امیر سوریان

نتیجه نهایی
غفاری قزوین ۰  شهدای ساری ۲
امیرمحمد پاکزاد – اکبر نوروزیان

گروه دوم :

نتیجه نهایی
آذراب اراک ۰  کیمیای تهران ۰

نتیجه نهایی
آریو نجم تهران ۰  برق آرا البرز ۲

نتیجه نهایی
دماوند آمل ۱  ستاره کاسپین بابل ۱
مجید رضانسب
علی اکبر زاهدیان

نتیجه نهایی
فرهنگ البرز ۴  شهروند رامسر ۱
سعيد جلالي – ميثم عليزاده – عليرضا حضرتي – عليرضا معين رنجبر

نتیجه نهایی
آبیدر سنندج ۱  سولدوز نقده ۱
مجتبی قدیری(P)
مجتبی قدیری (سولدوز نقده)

نتیجه نهایی
ذوب و فلزات همدان ۴  شاهین فرابرد زنجان ۵

گروه سوم :

نتیجه نهایی
محتشم تبریز ۴  شهاب زنجان ۱
نیما اسکندرزاده – مصطفی نوبخت(P) – جواد صمدی(۲گل)

نتیجه نهایی
شهید اورکی اسلامشهر ۲  کاویان نقده ۱

نتیجه نهایی
کشاورز بوکان ۱  مکریان مهاباد ۱
شهرام عثمانی

نتیجه نهایی
طلائیه داران بوئین زهرا ۱  سرخپوشان محمدزاده تبریز ۱
حسن مهدیان
میلاد فیضی

نتیجه نهایی
فرهنگ ایثار آستارا ۳ – نخبگان مهر اردبیل ۰ (عدم تکمیل مدارک نماینده اردبیل)

گروه چهارم :

نتیجه نهایی
آبی دلان بنه گز ۰  عقاب شیراز ۱
رسول منصوری

نتیجه نهایی
کشکان رود پلدختر ۳  کوثر مهران ۲
مصطفی بیرانوند – احمد جمالی۲گل

گروه پنجم :

نتیجه نهایی
فولاد اصفهان ۱  رضوانی اصفهان ۱
مهدی موذن(P)

نتیجه نهایی
دانشگاه علوم پزشکی کرمان ۱  فولاد هرمزگان ۲
احسان نورالهی

پاسخی بگذارید