تاریخ: ۵:۴۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
نام نویسنده: sobhan

مارکار آقاجانیان: گفتم زمین کمپ خراب است، نامه ام را زدند کمیته اخلاق/کروش فهمید دعوت شدم تعجب کرد! ورزش > فوتبال ملی – دستیار ایرانی کروش می گوید خود مسئولان کمیته اخلاق هم گفتند از روی اجبار او را به این کمیته دعوت کرده اند. به گزارش مازند اسپرت ؛مارکار آقاجانیان ستیار کروش هم از جمله کسانی […]

مارکار آقاجانیان: گفتم زمین کمپ خراب است، نامه ام را زدند کمیته اخلاق/کروش فهمید دعوت شدم تعجب کرد!

ورزش > فوتبال ملی – دستیار ایرانی کروش می گوید خود مسئولان کمیته اخلاق هم گفتند از روی اجبار او را به این کمیته دعوت کرده اند.

به گزارش مازند اسپرت ؛مارکار آقاجانیان ستیار کروش هم از جمله کسانی است که به کمیته اخلاق رفته است. او در این باره حرف هایی باور نکردنی می زند. اینکه چرا دعوت شد و مشکل چه بود.

ماجرای حضور شما در کمیته اخلاق چیست؟ آقای کروش در برنامه دوشنبه شب ۹۰ برای اولین بار این موضوع را گفتند.
این مسئله به روزنامه شما مربوط می شود و مصاحبه ای که من با خودتان انجام دادم. سال گذشته شما تصاویری از کمپ تیم ملی منتشر کردید.

بله، عکاس ما این عکس ها را در کمپ تیم ملی گرفته بود ولی چه ارتباطی به شما داشت؟
بعضی از دوستان موضوع را طور دیگری جلوه دادند. چون من بعد از چند روز با خود شما مصاحبه کردم و گفتم که زمین ما در کمپ اصلا خوب نیست و شاید در آنجا تمرین نکنیم.

دقیقا یادمان هست. خب این مسئله چه ارتباطی به کمیته اخلاق دارد؟
من هم واقعا سوالم این بود. وقتی به کمیته اخلاق رفتم گفتم مگر دروغ گفتم؟ چیزی که عیان است و نیاز به توضیح ندارد. من واقعیت را گفتم. زمین کمپ اصلا شرایط خوبی نداشت و ندارد. گفتم تیم ملی نمی تواند آنجا تمرین کند. فکر کنم قبل و بعد از من هم خیلی ها این حرف را زده اند.

واکنش آقای محمدزاده رئیس کمیته اخلاق چه بود؟
ایشان گفت برای ما نامه زده اند و باید شما را دعوت می کردیم. چند دقیقه ای حرف زدیم و خود آقای محمدزاده هم گفت که این مسئله دیگر پیگیری نمی شود.

نامه را چه کسی زده بود؟
دیگر آقای کروش در برنامه ۹۰ گفتند چه کسی نامه را زده است. معلوم است نامه ها را چه کسی امضا می کند و به کمیته اخلاق می رود. من یک نکته بگویم. خود آقای کفاشیان اصلا انتقادی به حرف های من نداشت چون می دانست حرف درست را می گویم. دیگر واضح بود که زمین کمپ خراب است و هنوز هم شرایط گذشته اش را دارد.

کروش گفت اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال این نامه را زده.
دیگر آقای کروش گفتند. ولی من چیز بدی نگفته بودم. زمین خراب است. قطعا فدراسیون هم تلاشش را می کند تا اوضاع را بهتر کند.

کروش هم در جریان بود؟
این مسئله مربوط به زمانی بود که کروش در ایران حضور نداشت. قبل از بازی شیلی و سوئد بود که من دعوت شدم. به کروش هم نگفتم و او بعد از مدتی خبر دار شد که این مسئله باعث ناراحتی و تعجبش شد.

موضوع تعجب برانگیزی است. همه بازیکنان تیم ملی حداقل در ۱۰ مصاحبه گفته اند زمین کمپ خراب است. یعنی باید دعوت می شدند؟
خب اعتقاد داشتند که من فدراسیون را زیر سوال برده ام.

بعد از حضور در کمیته اخلاق دیگر به شما گفتند درباره زمین حرف نزنید؟
نه، اتفاقا من بعدش دوباره مصاحبه کردم. فکر کنم چند مصاحبه دوباره با خود شما درباره زمین داشتم.

پاسخی بگذارید