با اعلام کارشناسان مازنداسپرت؛
تاریخ: ۱۱:۵۸ :: ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
نام نویسنده: تحریریه
بهترین بازیکن دیدار شهدای ساری و دریای بابل مشخص شد + گرافیک

با اعلام کارشناسان مازنداسپرت؛ مهدی نریشمی بعنوان چهره شاخص و بهترین بازیکن دیدار شهدای ساری و دریای بابل شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار دو تیم شهدای ساری و دریای بابل در استادیوم شهدای ساری برگزار شد و این دیدار جذاب و تماشایی در نهایت با تساوی دو دو به پایان رسید . در حالی که هدایت دو تیم بر عهده محسن زاهدی و محمود پور اسدالله دو تن از چهره های شاخص فوتبال کشور بود، دو تیم بازی خوب و هجومی ای را انجام دادند و در نهایت به تساوی رضایت دادند.

در این دیدار ابتدای دریای بابل از روی نقطه پنالتی موفق شد توسط مهدی احمدزاده به گل برسد اما درخشش مهدی نریشمی در این دیدار سبب شد تا شهدای ساری به بازی برگردد. ضربه ایستگاهی ۶۰ متری نریشمی روی اشتباه دروازبان دریا وارد دروازه شد تا شهدا با این گل زیبا بازی را به تساوی بکشاند.

در ادامه فشار دو تیم زیاد شد و اما اینبار شهدای ساری پیش افتاد . باز هم روی زیرکی نریشمی، شهدای ساری صاحب موقعیت گلزنی شد تا اینکه اکبر نوروزیان گل دوم شهدای ساری را به ثمر رساند.

اما این پایان کار نبود و فشار دریا در اواخر بازی زیاد شد تا اینکه در نهایت توسط فرید متولی موفق به گلزنی شدند تا این دیدار با تساوی دو دو به پایان برسد.

اما با اعلام کارشناسان مازنداسپرت؛ در پایان این دیدار مهدی نریشمی بعنوان چهره شاخص و بهترین بازیکن دیدار شهدای ساری و دریای بابل شد.

پاسخی بگذارید