نبرد عاشوری با فکری در هفته چهارم لیگ یک
تاریخ: ۸:۳۳ :: ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
بابلی ها به دنبال ثبت پیروزی خارج خانه / نود ارومیه – رایکا بابل

دیدارهای هفته چهارم لیگ دسته اول روز دوشنبه آغاز می شود و در این هفته تیم های اول و دوم جدول به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در جدول لیگ دسته اول سه تیم  ۷ امتیازی خوشه طلایی ساوه، آلومینیوم اراک و بادران تهران  به ترتیب در رده های اول تا سوم جدول لیگ قرار دارند. فردا تیم صدرنشین خوشه طلایی میزبان آلومینیوم اراک است. هر دو تیم به نوعی خود را جز مدعیان می دانند  و مربیان با دانش و کاربلدی را هم در اختیار دارند. محسن عاشوری مربی پرسپولیسی خوشه طلایی که کمتر سعی می کند در مورد پرسپولیس و لیگ برتر اظهار نظر کند این هفته مقابل محمود فکری استقلالی قرار می گیرد. فکری در لیگ دسته اول کارنامه موفقی دارد اما عاشوری اولین فصل حضورش با خوشه طلایی را در لیگ یک تجربه می کند. مساوی این دو تیم به سود تیم بادران تهران خواهند شد که این هفته با تیم قعرنشین شهرداری تبریز بازی دارد. بادران بازی سختی مقابل این تیم تبریزی ندارد تیمی که هنوز امتیازی در لیگ به دست نیاورده و با ۸ گل  خورده ضعیف ترین خط دفاع لیگ را هم در اختیار دارد.

رایکا بابل هم که در طول این ۳ هفته به دو تساوی و یک شکسن دست یافته این هفته برای کسب نخستین پیروزی در ارومیه به میدان خواهد رفت.

فجرسپاسی شیراز ۶ امتیازی که در رده دوم جدول قرار دارد میزبان تیم ملوان ۲ امتیازی است. ملوان هفته گذشته در دقایق آخر برد در دربی گیلان را با مساوی عوض کرد و این هفته هم با سرمربی موقت خود کار راحتی در شیراز نخواهد داشت. دو تیم در گذشته های نه چندان دور در لیگ برتر حضور داشتند و اکنون شرایط این دو باشگاه نسبت به گذشته کاملا متفاوت است.

نود ارومیه هم به مصاف رایکای بابل می رود. رایکا در لحظات آخر در لیگ یک باقی ماند و امتیاز تیم همشهری اش خونه به خونه را خرید اما هنوز شرایطش خیلی در لیگ مساعد نیست.

سپیدرود رشت و استقلال خوزستان جدال سقوط کنندگان از لیگ برتر را در رشت برگزار می کنند. برگزاری این بازی باعث شده که تیم داماش گیلانیان مجبور شود روز سه شنبه آخرین بازی هفته را مقابل آرمان گهر انجام بدهد.

در کرج هم شاهد یک نبرد قرمز  و آبی دیگر هستیم.تیم گل ریحان با سرمربیگری محمد نصرتی میزبان تیم قشقایی شیراز است که رضا عنایتی را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود دارد. بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس حالا مربیان جوانی شده اند که در حال تجربه اندوزی هستند.

مس رفسنجان هم میزبان تیم بدون امتیاز نیروی زمینی است. مسابقه ای که به نظر می رسد برنده آن مشخص باشد.

برنامه مسابقات هفته چهارم لیگ یک:

هفته چهارم: دوشنبه یازده شهریور ۹۸

فجر سپاسی شیراز-  ملوان بندرانزلی- ورزشگاه   شهید دستغیب شیراز فارس

سپیدرود رشت- استقلال خوزستان- ورزشگاه   سردار جنگل رشت گیلان

مس رفسنجان – نیروی زمینی تهران- ورزشگاه   شهداء رفسنجان کرمان

بادران تهران – شهرداری تبریز- ورزشگاه   شهداء شهر قدس تهران

خوشه طلایی ساوه- آلومینیوم اراک- ورزشگاه   متعاقباً اعلام میگردد

گل ریحان البرز- قشقایی شیراز- ورزشگاه  انقلاب کرج البرز

مس کرمان-  سرخپوشان  پاکدشت- ورزشگاه  امام علی کرمان

نود ارومیه – رایکا بابل- ورزشگاه  متعاقباً اعلام میگردد

سه شنبه ۱۲ شهریور

داماش گیلانیان- آرمان گهر سیرجان- ورزشگاه   نفت و گاز اروندان خرمشهر خوزستان

پاسخی بگذارید