به مناسبت هفته دولت برگزار شد؛
تاریخ: ۸:۴۵ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
نام نویسنده: میثم یوسفی
تصاویری جذاب از دومین دوره مسابقات پرش با اسب در آمل

مسابقه پرش با اسب عصر امروز به مناسبت هفته دولت و همت هیات سوارکاری شهرستان آمل با استقبال پرشور علاقه مندان و حضور پرشمار مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی در باشگاه سوارکاری کاسپین برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقه پرش با اسب عصر امروز به مناسبت هفته دولت و همت هیات سوارکاری شهرستان آمل با استقبال پرشور علاقه مندان و حضور پرشمار مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی در باشگاه سوارکاری کاسپین برگزار شد.

در این مسابقه ۴۹ شرکت کننده از ۵ شهرستان آمل، ساری، محمودآباد، سرخرود و بابل به منظور ثبت رده در فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران در ۲ آیتم مانع ۶۰ سانتیمتر رده تمرینی و ۹۰ سانتیمتر سوار مبتدی با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت‌ها در رده ۶۰ سانتیمتر تمرینی محمد میخ چین از باشگاه پیتکو، سوگل خطایی از باشگاه کاسپین، آیدا علیزاده از باشگاه پرانسر، پرهام شکرانی از باشگاه کاسپین و رضا عمرانی از باشگاه کاسپین رتبه های اول تا پنجم را کسب کردند.

همچنین در رده ۹۰ سانتیمتر سوار مبتدی و همچنین ثبت رده در فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران آقایان شهروز رضایی و محمد مهرانی از باشگاه سوارکاری کاسپین و امیرعلی نادری از باشگاه سوارکاری پرانسر رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

گفتنی است در این مسابقه عرفان آسیایی رییس هیات سوارکاری شهرستان آمل، رامتین کولاییان ریاست هیات سوارکاری استان مازندران، پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان آمل، قاسم رضایی و عسگری محمديان و حسن حسین زاده پیشکسوتان کشتی، مهدی جمشید خانی و عزت الله وجدانی پیشکسوت و مربی رسمی فدراسيون سوارکاری و نمایندگان فدراسیون سوارکاری و دیگر مسولین کشوری و استانی حضور داشتند.

 

پاسخی بگذارید