صحبت های سرمربیان نساجی و پیکان
تاریخ: ۸:۱۸ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
نام نویسنده: خبرگزاری فارس
فرکی:۴ اشتباه داشتیم / بادامکی: سوت‌های اشتباه شرایط را متشنج کرد

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: بازی در هفته دوم لیگ برتر با ۷ گل باید گویای همه چیز باشد، بازی زیبا و قشنگی بود که تماشاگران لذت بردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری بعد از بازی مقابل نساجی گفت: بازی در هفته دوم لیگ برتر با ۷ گل باید گویای همه چیز باشد. بازی زیبا و قشنگی بود که تماشاگران لذت بردند. ما مصمم بودیم برای اینکه مقابل حریف بدون عقب نشینی با فوتبال هجومی نتیجه را به نفع خودمان کنیم.

وی افزود: در شروع بازی خوب بودیم. در ادامه متاسفانه ۲ گل دریافت کردیم که تمرکز تیم ما را بهم زد. نیمه اول به سود نساجی تمام شد. بین دو نیمه به بازیکنان گفتیم که تمرکز و جبران کنند. نیمه دوم برعکس نیمه اول در ۱۵ دقیقه اشتباهات فاحشی داشتیم و همین باعث شد بازی ۴ بر یک باشد. در ادامه بازیکنانم زحمت کشیدند و در بازی سخت مقابل هواداران نساجی توانستیم بازی را ۴ بر ۳ کنیم. خوب به بازی برگشتیم و گل‌های خوبی زدیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: اگر خوش شانس بودیم می توانستیم ببریم چون ۲ موقعیت را خراب کردیم. در ۳۰ دقیقه پایانی بازیکنان ما خیلی تلاش کردند از آنها تشکر می‌کنم. به تیم نساجی هم تبریک می‌گویم. ما خودمان ۴ گل به نساجی هدیه کردیم و ۳ گل در شرایط سخت در خانه حریف آن هم مقابل این هواداران زدیم.

فرکی درباره اینکه تماشاگران را چطور دیدید، خاطرنشان کرد:کنفرانس قبل از بازی هم اشاره کردم. از هواداران خوب نساجی تشکر کردم. خاطره‌ای که از آخرین بازی داریم اگرچه بازی را واگذار کردیم اما اتفاقاتی افتاده بود که بازیکنان ما هم محروم شدند البته هواداران به ما کاری نداشتند و تیم شان را تشویق کردند. قشنگی بازی این است ورزشگاه پر باشد و هواداران تیم خود را تشویق کنند ما هم از این لذت می برمی چون بازی بدون قوتبال لذت بخش نیست. ما خودمان در زمین مان خیلی تماشاگر نداریم وقتی با تیم های پرهوادار بازی می کنیم لذت می‌بریم.

سرمربی پیکان درباره تعویض شیخ لاری، تصریح کرد: ما ۴ اشتباه داشتیم. در ادامه هم ممکن بود رخ دهد. احساس کردیم او شرایط روحی خوبی ندارد به خاطر همین او را تعویض کردیم.

وی درباره اینکه آیا از عملکرد تیم خود راضی بودید، یادآور شد: فکر می‌کنم کل تیم ما تلاش خود را کرد. اینکه دروازه بان گل می‌خورد او مقصر است یا دفاع خیلی توجه نمی‌کنم چون بعضی روزها ممکن است گلر شرایط خوبی نداشته باشد. درباره دفاع در ادامه بازی تیم ما بدون اشتباه بود و توانستیم حریف را مهار کنیم هم اینکه ۲ گل زدیم و خودمان را به شرایط تساوی و حتی برد نزدیک کنیم. ما تیمی هستیم که باید زمان زیادی داشته باشیم تا نقاط ضعف را برطرف کنیم. امروز مهران موسوی را در اختیار نداشتیم و همین طور جابر انصاری. شریفات هم تازه اضافه شده و فکر می‌کنم شرایط تیم بهتر خواهد شد. امروز اشتباهاتی که داشتیم متاسفانه تبدیل به گل شد و این بدشانسی ما بود.

بادامکی: سوت‌های اشتباه شرایط را متشنج کرد/امیدوارم به شرایط ایده‌آل برسیم

حسن بادامکی مربی نساجی بعد از برتری مقابل پیکان در نشست خبری بعد از بازی با پیکان گفت: بازی را دیدید چه اتفاقاتی افتاد. در روزی که می‌توانستیم به راحتی با گلهای زیاد بازی را به پایان برسانیم، با وجود اینکه ۴ بر یک جلو بودیم و با وجود احترام به پیکان که به خوبی ما را آنالیز کرده بودند، می‌دانستند بازی را روی زمین انجام می‌دهیم، بازی را کنترل و موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم. متاسفانه باید بگویم اتفاقات به گونه‌ای رقم خورد آنقدر سوت های اشتباه نمی‌گویم از روی عمد، زده شد که همه تیم را متشنج کرد و به راحتی سرمربی را از دست دادیم. داور می‌توانست بازی را به راحتی مدیریت کند.

وی افزود: با این فشاری که روی تیم بود بازیکنان ما خوب بازی کردند. خیلی خوب می‌توانستیم بازی را کنترل کنیم اما اتفاقاتی افتادکه بازی با این نتیجه تمام شد. از هواداران تشکر می‌کنم که خیلی خوب ما را حمایت کردند. توقع این است با وجود هواداران به حریفان‌مان غلبه کنیم.

مربی نساجی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه امروز خط دفاع نساجی شادابی هفته گذشته را نداشت، تصریح کرد: کیفیت چمن روی بازی تاثیرگذار است اما نمی‌توانیم مرتب در چمن مصنوعی بازی کنیم. از روز دوشنبه ما در ساری تمرین می‌کنیم اما نمی‌توان همیشه روی چمن مصنوعی تمرین کرد. کیفیت توپ و چمن روی بازی تاثیرگذار است. امیدوارم در آینده به شرایط ایده‌آل در چمن طبیعی برسیم.

بادامکی درباره اینکه در بازی قبلی بعد از گل زدن گل خوردید، عنوان کرد: اینکه اتفاقاتی در فوتبال می‌افتد طبیعی است اما باید بازی را آنالیز کنیم و ببینیم مشکلات چیست؟ وقتی دو بازی گل می‌زنیم و بلافاصله گل می‌خوریم باید آنالیز کنیم. این مشکل را حل می‌کنیم و بازیکنان باتجربه باید بازی را مدیریت کنند.

وی درباره اینکه شما هر تعویضی که انجام دادید باعث شد تا گل‌های خورده پیکان جبران شود، یادآور شد: وقتی اشتباهات داوری اتفاق می‌افتد، تمرکز بازیکن از نظر روانی بهم می‌خورد. ما بازیکنانی فرستادیم که می‌توانستند به ما کمک کنند اما بازی از دست داور خارج شد.

رضا مهاجری به دلیل اخراج در کنفرانس خبری حضور پیدا نکرد.

پاسخی بگذارید