تاریخ: ۷:۲۷ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
نام نویسنده: sobhan

دو تیم استوک سیتی و چلسی، امروز در ورزشگاه بریتانیا استادیوم شهر استفوردشایر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.   به گزارش “مازنداسپرت“، مورینیو که در آستانه اخراج از چلسی قرار گرفته، یکی از آخرین فرصت‌هایش را تجربه خواهد کرد. استوک سیتی استوک سیتی با کسب ۱۲ امتیاز از ۱۰ بازی، در رده ی چهاردهم لیگ […]

دو تیم استوک سیتی و چلسی، امروز در ورزشگاه بریتانیا استادیوم شهر استفوردشایر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، مورینیو که در آستانه اخراج از چلسی قرار گرفته، یکی از آخرین فرصت‌هایش را تجربه خواهد کرد.

استوک سیتی

استوک سیتی با کسب ۱۲ امتیاز از ۱۰ بازی، در رده ی چهاردهم لیگ برتر قرار گرفته است. آنها در ۵ بازی اخیر خود، ۴ پیروزی و ۱ شکست به دست آورده و نسبتا در ف رم خوبی قرار دارد. حال آنها باید به مصاف چلسی بروند که روزهای خوبی را سپری نمی‌کند. با این حال، آمار در تقابل‌های دو تیم به نفع چلسی است. در واقع، در ۵ بازی اخیر انجام شده بین دو تیم، ۴ پیروزی برای چلسی و ۱ پیروزی برای استوک به ثمر رسیده است. استوک سیتی در ۴ بازی اخیر تنها ۱ گل وارد دروازه چلسی کرده و این موضوع می‌تواند از لحاظ روحی روانی روی تیم تاثیر بگذارد.

چلسی

شاگردان مورینیو که روزهای خوبی را در لیگ برتر سپری نمی‌کنند، در جام اتحادیه به دنبال کسب نتایج بهتر هستند. چلسی در رده ی پانزدهم جدول قرار گرفته و مورینیو با آخرین فرصت‌هایش برای ماندن روی نیمکت روبرو شده است.گزارش‌ها حاکی از آن است که دیدار مقابل لیورپول، آخرین شانس مورینیو برای ماندن روی نیمکت چلسی خواهد بود و در صورت شکست، او اخراج خواهد شد.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

پاسخی بگذارید