تاریخ: ۷:۱۴ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
نام نویسنده: sobhan

مهاجم تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد که تیمش همچنان مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر محسوب می‌شود.     به گزارش “مازنداسپرت“، محمدرضا خلعتبری در خصوص شکست تیمش مقابل استقلال به تسنیم گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم، ولی برخلاف روند مسابقه گل خوردیم. متأسفانه چند فرصت خوب را از دست دادیم و در […]

مهاجم تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد که تیمش همچنان مدعی جدی قهرمانی در لیگ برتر محسوب می‌شود.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، محمدرضا خلعتبری در خصوص شکست تیمش مقابل استقلال به تسنیم گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم، ولی برخلاف روند مسابقه گل خوردیم. متأسفانه چند فرصت خوب را از دست دادیم و در نیمه دوم هم در بدترین زمان گل خوردیم. واقعاً شرمنده هواداران شدیم. آنها از ما حمایت کردند، ولی نتوانستیم نتیجه بگیریم. امیدوارم در بازی‌های آینده نتایج اخیر را جبران کنیم.

 

وی در پاسخ به این سؤال که فکر نمی‌کنی سپاهان اُفت کرده است، تأکید کرد: ما بد بازی نمی‌کنیم و متأسفانه در گلزنی بدشانس هستیم. امیدوارم در بازی‌های آینده از این شرایط رها شویم. تیم ما مشکل فنی ندارد، ولی هم در بازی برابر استقلال و هم دیدارهای اخیر نتوانستیم به آنچه که می‌خواستیم دست پیدا کنیم.

 

خلعتبری در واکنش به اینکه برخی معتقدند سپاهان به اندازه فصل گذشته برای قهرمانی در لیگ شانس ندارد، گفت: با چند بازی نتیجه نگرفتن، نباید در مورد سپاهان این‌طور اظهارنظر شود. هیچ‌کس نمی‌تواند سپاهان را از کورس قهرمانی خارج کند و مطمئن باشید که ما امسال هم مدعی جدی قهرمانی هستیم. در همین بازی دیروز هم فرصت‌های خوبی برای گل زدن داشتیم که مهدی رحمتی با عملکرد خوبش مانع از گلزنی ما شد.

 

مهاجم تیم فوتبال سپاهان راجع به شعارهایی که علیه حسین فرکی سر داده شد، گفت: هواداران ناراحت هستند و کاری نمی‌توان کرد، ولی هیچ‌کدام از ما دوست نداریم چنین شرایط به وجود بیاید. هواداران بدانند که سرمربی و بازیکنان تلاش خود را انجام می‌دهند. ما پریرا و پادوانی را نداریم و حاج‌صفی هم از تیم جدا شد، بازیکنانی که پر کردن جای خالی آنها به راحتی امکان‌پذیر نیست. ما باید با همین شرایط جلو برویم و البته به خاطر این اتفاقات نباید بهانه بیاوریم. مطمئناً شرایط تیم ما در آینده بهتر خواهد شد.

 

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید