رئیس هیت سوارکاری شهرستان آمل
تاریخ: ۱۲:۵۷ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
نام نویسنده: سمانه قلی پور
عرفان آسیایی : آمل ظرفیت بالایی در سوارکاری دارد

با وجودی که ۲ ماه است رئیس این هیئت شدم، فعالیت های زیادی به منظور ترویج فرهنگ سوارکاری و آموزش صورت گرفته است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عرفان آسیایی رئیس هیت سوارکاری شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگار مازند اسپرت با اشاره به ظرفیت بالای این شهرستان در این ورزش گفت: در تلاش هستیم تا با استفاده از وضعیت جغرافیایی و اقلیمی این شهرستان و با توجه به اینکه این پتانسیل را داراست تا بتواند همواره در همه عرصه های ورزشی تاثیرگذار باشد در سوارکاری نیز جایگاه خوبی بدست آوریم.
وی با بیان اهداف هیئت سوارکاری عنوان کرد: با وجودی که ۲ ماه است رئیس این هیئت شدم، فعالیت های زیادی به منظور ترویج فرهنگ سوارکاری و آموزش صورت گرفته است.
آسیایی از برگزاری مسابقات سوارکاری را بستری مناسب برای پیشبرد اهداف این هیئت دانست و خاطرنشان کرد: در اولین دوره مساباقت سی نفر شرکت کردند و استقبال بی نظیری بود و واکنش رسانه ای خوبی داشت که انتظارش را نداشتم.
وی از برگزاری دومین دوره مسابقات سوارکاری در باشگاه کاسبین اشاره کرد و گفت: اولین بار است در سطح مازندران به این حجم و کیفیت قرار است مسابقات در رده کودکان که در همه دوره در تهران سهمیه بندی آن انجام می شد، در آمل صورت گرفته شود.

رئیس هیئت سوارکاری شهرستان آمل از تمامی ارگان های که برای ورزش حمایت می کنند تشکر کرد و ادامه داد: این مسابقات با هماهنگی بقیه نهاد ها و حمایت های اداره ورزش انجام شده است.
وی در پایان با بیان تلاش ها و پوشش خبری در خور تحسین اصحاب رسانه، خاطرنشان کرد: رسانه ها در فرهنگ سازی می توانند تاثیر بسزایی داشته باشند و به فراگیری جامعه به سمت ورزش کمک کنند، حضور گسترده آنان در مسابقات برایم خیلی جالب بود، امیدوارم در این مسابقات که ۶ شهریور برگزار می شود، باز هم کمک رسان هیت سوار کاری و ورزش آمل باشند.

پاسخی بگذارید