تاریخ: ۹:۱۸ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
نام نویسنده: تحریریه
برتری شاگردان علی حسینجانی در نخستین نبرد؛ نمایش جذابی که سربازان پایتخت را خلع‌سلاح کرد!

تیم جوانان نساجی در نخستین دیدار خود در لیگ برتر جوانان کشور در دیداری خانگی به مصاف تیم جوانان مقاومت تهران رفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم جوانان نساجی در نخستین دیدار خود در لیگ برتر جوانان کشور در دیداری خانگی به مصاف تیم جوانان مقاومت تهران رفت.

این دیدار که در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار شد، در نهایت با برتری دلچسب شاگردان علی حسینجانی خاتمه یافت و جوانان نساجی موفق شدند با نتیجه ۱ بر صفر میهمان خود را شکست دهند.

جوانان نساجی در نیمه نخست با فشار همه‌جانبه‌ی خود امان حریف را بریدند و حملات متعددی را ایجاد کردند. برتری کامل تاکتیکی شاگردان حسینجانی، کار را برای شاگردان انصاری سخت کرد اما سربازان مقاومت با خوش‌شانسی در نیمه نخست گلی دریافت نکردند.

در نیمه دوم حملات نساجی ادامه داشت تا اینکه در یک کار تاکتیکی زیبا، توپ به تور دروازه مقاومت بوسه زد. بلافاصله پس از گل اول، گل دوم نساجی در غفلت مدافعان میهمان به ثمر رسید اما داور در کمال ناباوری آن را مردود اعلام کرد. ادامه این نبرد مهیج با مدیریت ببرهای جوان نساجی همراه بود تا اینکه تلاش مقاومتی‌ها به ثمر ننشست و این دیدار با همان تک گل میزبان در نیمه دوم خاتمه یافت. گفتنی است که جوانان نساجی از دقیقه ۸۰ بازی با اخراج محمد میرحاجی ده نفره به کار خود ادامه دادند و با یک یار کمتر موفق به برتری در این جدال شدند.

ترکیب نساجی:

کمیل قربانی – محمد احمدی – رضا ذکریایی – محمد میرحاجی – امیرحسین اکبری – علی قاضی – ابوالفضل بابایی – امیرحسین پورمند – امیرحسین حاجیان – امیرحسین مهجوری – حامد برخورداری

تعویض‌ها:

امیرحسین خدابنده وارد – حامد برخورداری خارج / ’۶۲
علیرضا نتاج وارد – ابوالفضل بابایی خارج / ’۶۷
کمیل نتاج وارد – امیرحسین مهجوری خارج / ’۸۸

تک گل نساجی را در این دیدار امیرحسین حاجیان نیز به ثمر رساند. پاس گل هم به نام حامد برخورداری در این دیدار به ثبت رسید.

تیم جوانان نساجی در دیدار هفته بعدی خود باید از ساعت ۱۷:۱۵ عصر روز پنج‌شنبه ۱۴ شهریور در دیداری خانگی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف تیم جوانان شاهین بوشهر برود.

 

نتایج هفته نخست لیگ برتر جوانان کشور

نساجی مازندران ۱ – مقاومت تهران ۰
گلگهر سیرجان ۲ – مس کرمان ۱
بهمن شیراز ۲ – فولاد خوزستان ۵
سپاهان اصفهان ۱ – ذوب‌آهن اصفهان ۰
نفت اهواز ۰ – تراکتورسازی تبریز ۱
شاهین بوشهر ۱ – ملوان بندر انزلی ۱

پاسخی بگذارید