برنامه هفته اول لیگ دسته سه اعلام شد
تاریخ: ۹:۰۸ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۷
نام نویسنده: تحریریه
۵ نماینده آماده محک خوردن/ آیا مازندرانی ها بازهم زنگ تفریح می شوند !؟

برنامه هفته اول لیگ دسته سه فصل ۹۹-۹۸ باشگاه های کشور اعلام شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،برنامه مسابقات هفته اول به شرح زیر است:
سه شنبه ۱۲ شهریور ۹۸
کیمای تهران(آلتون) – آبیدر سنندج- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه بعثت تهران
عقاب تهران – شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه دوشان تپه تهران
شهرداری فریدونکنار – مهاجر نوین مشهد- ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه آزادی فریدونکنار
برق آرا البرز – فرهنگ البرز- ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه شریعتی کرج
استقلال ماهشهر – افتخار شوشتر- ساعت ۱۷ – ورزشگاه شهدا ماهشهر خوزستان
رضوانی اصفهان(بهین باتیس) – سپاهان خورموج- ساعت ۱۷ – ورزشگاه آرارات اصفهان
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۹۸
شهدای ساری – دریای بابل(ماکران) – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه شهدا ساری
ستاره کاسپین بابل – آذراب اراک- ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه هفت تیر بابل
فولاد هرمزگان – خلیج فارس میناب هرمزگان- ساعت ۱۷ – ورزشگاه تختی بندرعباس
شاهین فرابرد زنجان – آریو نجم تهران- ساعت ۱۷ – ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد زنجان
مکریان مهاباد – طلایه داران قزوین- ساعت ۱۷ – ورزشگاه آزادی مهاباد
پرسپولیس دزفول – رز موکت بروجن- ساعت ۱۷ – ورزشگاه مهر ولی شهر امام
سرخپوشان محمدزاده تبریز-آذر کوثر تبریز – ساعت ۱۷ – ورزشگاه پارک صنعت تبریز
نخبگان مهر اردبیل – هرماس فاتح تبریز- ساعت ۱۷ – ورزشگاه علی دایی اردبیل
سولدوز نقده – شهرداری مریانج همدان- ساعت ۱۷ – ورزشگاه تختی نقده
کوثر مهران ایلام – شاهین بندر عامری بوشهر- ساعت ۱۷ – ورزشگاه عدالت ایلام
بویر احمد یاسوج-کشکان رود پلدختر- ساعت ۱۷ – ورزشگاه تختی یاسوج
المپیک درود – بهزیستی لرستان- ساعت ۱۷ – ورزشگاه تختی دورود
پنجشنبه ۱۴ شهریور ۹۸
شهروند رامسر – دماوند آمل(هیرکانی) – ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
پیام انتظار آشخانه – استیل البرز آق قلا- ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
شهاب زنجان – شاهین کوثر اردبیل- ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد زنجان
مقاومت نوین تهران – نفت ایرانیان تهران- ساعت ۱۶:۴۵ – ورزشگاه ۵ آذر تهران
مقدسی کیش – فولاد بردسیر کرمان- ساعت ۱۷ – ورزشگاه المپیک کیش
شهرداری منوجان کرمان-باهو دشتیاری چابهار- ساعت ۱۷ – ورزشگاه شهرداری منوجان
کاویان نقده – کشاورز بوکان- ساعت ۱۷ – ورزشگاه تختی نقده
شهدا آران و بیدگل- فولاد اصفهان- ساعت ۱۷ – ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
یزد لوله – ۰۴ بیرجند- ساعت ۱۷ – ورزشگاه شهید نصیری یزد

لازم به ذکر است که تیم های راه آهن تهران، صبای قم و غلامی کرمانشاه به دلیل عدم ثبت نام و عدم حضور در موعد مقرر از جدول مسابقات حذف و سازمان لیگ برنامه مسابقات تیم های جایگزین را متعاقبا اعلام می نماید.

پاسخی بگذارید