تاریخ: ۵:۳۳ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
نام نویسنده: sobhan

نامزد انتخابات فدراسیون تنیس روی میز گفت: وفاق و همدلی در تنیس روی میز وجود ندارد و اگر اتحاد به وجود بیاید کمک موثری به این رشته خواهد کرد. به گزارش مازند اسپرت ؛محمدباقر پسران  در مورد حضورش در انتخابات فدراسیون تنیس روی میز اظهار داشت: چند روزی تا برگزاری مجمع باقی مانده اما من […]

نامزد انتخابات فدراسیون تنیس روی میز گفت: وفاق و همدلی در تنیس روی میز وجود ندارد و اگر اتحاد به وجود بیاید کمک موثری به این رشته خواهد کرد.

خبرگزاری فارس: وفاق و همدلی در تنیس روی میز وجود ندارد/ بعد از 26 سال به جایگاه قبلی خود رسیدیم

به گزارش مازند اسپرت ؛محمدباقر پسران  در مورد حضورش در انتخابات فدراسیون تنیس روی میز اظهار داشت: چند روزی تا برگزاری مجمع باقی مانده اما من هیچ فعالیتی نکرده و نخواهم کرد. دوستان که می‌خواهند رأی بدهند قطعاً تحقیق خواهند کرد. جایگاهم طوری است که همه اهالی پینگ‌پنگ مرا می‌شناسند و ۲۰ سال است که در این رشته کار کردم.

وی گفت: برنامه‌ای را باید عنوان کرد که اجرایی باشد و راه‌های اجرای آن هم بلد بود و اعتقاد داشت. اینکه بگوییم ۴ سال دیگر تنیس روی میز ایران قطب جهان می‌شود حرف بی‌منطقی است. نقاط مثبت و منفی زیادی وجود دارد، جوان‌گرایی، توجه به بانوان، مربیان و هیأت‌ها باید در اولویت قرار بگیرد. باید دانش مربیان و داوران را بالا برد.

نامزد انتخابات فدراسیون تنیس روی میز تأکید کرد: مهمترین چیزی که در حال حاضر برای تنیس روی میز ما نیاز است وفاق و همدلی است. متأسفانه این موضوع مدتی است که رنگ باخته و باید درست شود. هیچ کس به دیگری اعتماد ندارد اگر اتحاد ایجاد شود کمک مؤثری خواهد کرد. شایسته‌سالاری بحث دیگری است که همه حرف آن را می‌زنند اما کسی عمل نمی‌کند. باید از افراد باتجربه استفاده کرد و بستر را برای آنها فراهم کنیم تا بتوانند با آسودگی خاطر کار کنند.

پسران با اشاره به اینکه رسیدگی به هیأت‌ها باید در اولویت کاری قرار بگیرد، گفت: هیأت‌ها بازوی فدراسیون هستند اگر فدراسیون به آنها نرسد و کمک نکند آنها چطور می‌توانند بازیکن و مربی پرورش بدهند باید رابطه خوبی با آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها ایجاد کنیم. از سوی دیگر در گذشته مدارس خیلی فعال بودند و انگیزه زیاد بود اما حالا این طور نیست. باید از دل آموزشگاه‌ها بازیکنان مستعد را بیرون بکشیم.

وی با اشاره به شرایط تیم ملی تنیس روی میز گفت: بازیکنان بسیار خوبی در حال حاضر وجود دارد و باید بهتر هم بشوند. این بد است که ما مقامی را به دست می‌آوریم که ۲۶ سال پیش به آن رسیده‌ایم. باید با کمک و همدلی همه اهالی تنیس روی میز بتوانیم به آینده خوبی برسیم.

پاسخی بگذارید