در حضور كريستوفر راج آرلانته
تاریخ: ۸:۲۹ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
تجلیل از گروه رسانه ای هیات فوتبال مازندران در حضور نماینده  AFC + تصاویر

در حاشیه برگزاری کارگاه قوانین و مسئولیت های رسانه ای فوتبال با تدریس كريستوفر راج آرلانته مدرس AFC در هتل المپیک، از گروه رسانه ای مازنداسپرت و هیات فوتبال_مازندران ( مهدی رضی مدیر اسبق روابط عمومی، آرمان رسول پور و مقداد بهرامی عضو کمیته روابط عمومی) در حضور ابراهیم شکوری دبیرکل فدراسیون فوتبال، علوی و بهمنی رئیس روابط عمومی فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایران تجلیل بعمل آمد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در حاشیه برگزاری کارگاه قوانین و مسئولیت های رسانه ای فوتبال با تدریس كريستوفر راج آرلانته مدرس AFC در هتل المپیک، از گروه رسانه ای مازنداسپرت و هیات فوتبال_مازندران ( مهدی رضی مدیر اسبق روابط عمومی، آرمان رسول پور و مقداد بهرامی عضو کمیته روابط عمومی) در حضور ابراهیم شکوری دبیرکل فدراسیون فوتبال، علوی و بهمنی رئیس روابط عمومی فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایران تجلیل بعمل آمد.

تاج:نياز به برگزارى چنين كارگاهى احساس مى شد

مهدى تاج رييس فدراسيون فوتبال پيش از آغاز كارگاه ضمن قدردانى از حمايت كنفدراسيون فوتبال آسيا و عوامل برگزارى اين برنامه گفت:وقتى قرار است مسابقات ليگ در تمامى حوزه ها به صورت منظم و قانونمند اجرا شود به برگزارى چنين برنامه هايى نياز داريم. خوشحالم كه شاهد برگزارى نخستين كارگاه در اين حوزه هستيم چرا كه اين نياز در كشور وجود داشت و اميدواريم نمايندگان رسانه ها، باشگاهها و استان ها از اين كارگاه آموزشى به خوبى استفاده كنند.

در ادامه دكتر احمدى معاون فرهنگى  وزارت ورزش و جوانان نيز در سخنانى با اشاره اهميت برگزارى اين كارگاه گفت:با گذشت هجده دوره از رقابت هاى ليگ برتر اين نخستين بار است كه چنين كارگاهى برگزار مى شود و البته اتفاق بسيار مبارك و ارزشمندى است. ما در خصوص برگزارى فصل جديد رقابت ها جلسات متعددى با فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ برگزار كرديم و خوشحاليم كه فدراسيون فوتبال چنين برنامه مفيدى را در نظر گرفته است.مطمئنا اين كارگاه مقدمه اى است برا اجراى قانون و تغيير شكل فعاليت هاى رسانه اى در مسابقات.

در ادامه اين برنامه از پيشكسوتان رسانه هاى ورزشى همچون شهرام وزيرى، رضا ميرزاييان و جهانگير كوثرى تجليل شد.

كوثرى:رسانه ها به برگزارى چنين كارگاه هايى نياز دارند

شهرام وزيرى، رضا ميرزاييان و جهانگير كوثرى از پيشكسوتان رسانه هاى ورزشى در مراسم افتتاحيه كارگاه قوانين و مسئوليت هاى رسانه اى فوتبال در هتل المپيك مورد تجليل قرار گرفتند.

شهرام وزيرى و رضا ميرزاييان در اين برنامه ضمن قدردانى از فدراسيون فوتبال بر ضرورت تجليل از پيشكسوتان و فعالان زحمتكش رسانه ها در سال هاى گذشته تاكيد كردند.

همچنين جهانگير كوثرى ضمن تشكر از برگزاركنندگان اين ورك شاپ گفت: در گذشته شرايط فعاليت رسانه اى و امكانات رسانه ها متفاوت بود اما در فضاى جديد بايد مطابق با آخرين قوانين و قواعد پيش برويم. عنوان قوانين و مسئوليت ها بسيار مهم است چون شايد خيلى از اهالى رسانه وظايف و مسئوليت خودشان را به خوبى ندانند و ما به آموزش و يادگيرى اين مباحث نياز داريم.اميدوارم اين برنامه هاى همه ساله در كشور برگزار شود و موجب پيشرفت فعاليت ها در اين حوزه باشد.

در بخشى از اين برنامه همچنين شركت كنندگان براى مهدى شادمانى خبرنگار باسابقه رسانه هاى ورزشى كه در بستر بيمارى است آرزوى سلامتى كردند.

قابل ذکر است؛ این اتفاق در حالی صورت گرفت که روز گذشته مهدی رضی بعنوان مدیر روابط عمومی هیات فوتبال مازندران به همراه تیم رسانه ای اش از سمت روابط عمومی این هیات استعفا داده بودند.

پاسخی بگذارید