تاریخ: ۵:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم والیبال کاله آمل گفت: سازمان لیگ فدراسیون والیبال نسبت به حواشی، سخت‌گیرانه برخورد نمی‌کند. به گزارش مازند اسپرت ؛بهروز عطایی در خصوص پیروزی در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور برابر نماینده زاهدان اظهار داشت: بازی  اول لیگ همیشه سخت است چراکه تیم‌ها تغییرات زیادی داشتند و از فضای مسابقه دور […]

aaaattaaaسرمربی تیم والیبال کاله آمل گفت: سازمان لیگ فدراسیون والیبال نسبت به حواشی، سخت‌گیرانه برخورد نمی‌کند.

به گزارش مازند اسپرت ؛بهروز عطایی در خصوص پیروزی در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور برابر نماینده زاهدان اظهار داشت: بازی  اول لیگ همیشه سخت است چراکه تیم‌ها تغییرات زیادی داشتند و از فضای مسابقه دور بودند. با این شرایط هماهنگی کافی بین بازیکنان وجود ندارد.

وی ادامه داد: تیم زاهدان هم دیر بسته شده بود و تمرینات کافی برای شروع لیگ را نداشتیم. به خوبی حریف را تحت فشار قرار دادیم و تاکتیک‌های مدنظر را در زمین اجرا کردیم. از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم، اما می‌دانم که در هفته اول محک جدی نخوردیم چون تیم زاهدان کاملاً آماده نبود.

سرمربی تیم والیبال کاله آمل در مورد بازی هفته دوم برابر متین صالحین ورامین خاطرنشان کرد: بدون شک بازی سختی خواهیم داشت چراکه متین بازیکنان خوب و با تجربه‌ای دارد ضمن اینکه آنها تدارک خوبی برای حضور در لیگ داشتند. از طرفی آنها در هفته دوم میزبان ما هستند که این موضوع کار را برای ما بسیار سخت می‌کند چراکه ورامین هواداران پرشوری دارد که هر تیمی را تحت فشار قرار می‌دهد اما ما تلاش می‌کنیم تحت تاثیر قرار نگیریم و بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

وی ادامه داد: من سال گذشته در ورامین مربیگری می‌کردم و حالا برایم سخت است که مقابل تماشاگران ورامین تیمم را هدایت کنم. تیم کاله یک سال در لیگ غایب بود و فکر می‌‌کنم غیبت این تیم کاملا در لیگ احساس شد. من می‌دانم ارتباط خوبی بین  هواداران کاله آمل و متین ورامین وجود دارد و به همین دلیل نگران بروز هیچ گونه حاشیه‌ای نیستم.

عطایی در خصوص حاشیه‌های هفته اول لیگ برتر تصریح کرد: در جلسه سازمان لیگ مسئولان اعلام کردند که کوچک‌ترین بی‌احترامی به هر بازیکن یا مربی باعث توقف در مسابقه می‌شود اما شاهد بودیم که در هفته اول این اتفاق نیفتاد. به نظر من مسئولان سازمان لیگ از همین حالا باید جلوی بی‌اخلاقی‌ها را بگیرند و نباید با بیان صحبت‌هایی مانند اینکه برخی تماشاگرنماها فحاشی کردند یا تعداد آنها کم بود یا … خود را توجیه کنند.

سرمربی تیم والیبال کاله آمل با بیان اینکه متاسفانه مسئولان سازمان لیگ سخت‌گیرانه برخورد نمی‌کنند عنوان کرد: سال گذشته که در ورامین بودم، حداد ناظر یکی از مسابقات ما بود که حساسیت زیادی هم داشت. وی از ابتدای مسابقه از تماشاگران می‌خواست که حتی از جای خود بلند نشده و نشسته تیم مورد علاقه خود را تشویق کنند. چه اتفاقی می‌افتاد که اگر تمام ناظران این گونه برخورد کنند تا شاهد بروز هیچ گونه حاشیه‌ای نباشیم.

وی ادامه داد: بازیکنان و مربیان سرمایه‌های والیبال ایران هستند و باید قدر آنها را بدانیم. به عقیده من برد به هر قیمتی ارزش ندارد. البته تماشاگران هم باید خویشتن‌دار باشند و خود را کنترل کنند. اگر یک بار ناظر یک مسابقه را قطع کند و نتیجه آن برگردد مطمئن باشید دیگر حاشیه‌ای به وجود نمی‌آید. 

عطایی افزود: در هفته اول ۸ کارت زرد و قرمز داشتیم؛ با این شرایط برای پلی‌آف چه اتفاقی خواهد افتاد. آیا در سال‌های اخیر دو بازیکن مطرح مورد مواخذه قرار گرفته یا محروم شده‌اند. به عقیده من امسال سال پرحاشیه‌ای خواهیم داشت که امیدوارم مسئولان از حالا به فکر آن باشند چراکه بالا بردن فرهنگ مهم‌تر از آسیب‌ دیدن تیم‌ها است.

پاسخی بگذارید