تاریخ: ۵:۲۶ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
نام نویسنده: sobhan

فرماندار شهرستان فریدونکنار گفت: مشکل حقوقی استادیوم آزادی فریدونکنار با کمک خیران برطرف و این استادیوم به‌زودی ساخته می‌شود. به گزارش مازند اسپرت ؛ مهرداد ابراهیمی عصر امروز در نشست ستاد استقبال از قهرمانان ورزشی فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: فریدونکنار ظرفیت بسیار خوبی در ورزش قهرمانی دارد و باید از […]

فرماندار شهرستان فریدونکنار گفت: مشکل حقوقی استادیوم آزادی فریدونکنار با کمک خیران برطرف و این استادیوم به‌زودی ساخته می‌شود.

خبرگزاری فارس: مشکل حقوقی استادیوم آزادی فریدونکنار با کمک خیران برطرف می‌شود

به گزارش مازند اسپرت ؛ مهرداد ابراهیمی عصر امروز در نشست ستاد استقبال از قهرمانان ورزشی فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: فریدونکنار ظرفیت بسیار خوبی در ورزش قهرمانی دارد و باید از این قشر در بخش‌های مختلف حمایت شود.

وی افزود: هفته‌های آینده نشست صمیمانه با مسئولان و فعالان هیئت‌های ورزشی شهرستان فریدونکنار همراه با پیاده‌روی خانوادگی برگزار می‌شود که در همان نشست به درد دل‌های ورزشی‌ها گوش داده و راهکارهای برون‌رفت از برخی مشکلات بررسی می‌شود.

فرماندار شهرستان فریدونکنار تصریح کرد: وضعیت مالی فدراسیون‌های ورزشی مطلوب نیست و باید این وضعیت مالی مدیریت شود و در حالی که وزارت ورزش نیز با کمبود اعتبارات مواجه است باید مدیریت منابع را در دستور کار داشت.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه فضای ورزش دارای منابع درآمدی نیست و باید از حمایت بخش خصوصی و اصناف در این زمینه بهره برد، ادامه داد: احداث مجموعه چهار طبقه فرهنگی ورزشی تفریحی در فریدونکنار با همت بخش خصوصی از خواسته‌های ورزشکاران فریدونکناری است.

وی با اشاره به اینکه مشکل حقوقی استادیوم آزادی فریدونکنار با کمک خیران حل و ساخته می‌شود، خاطرنشان کرد: شورای اسلامی شهر در تخصیص دو درصد اعتبارات به هیئت‌های ورزشی تصمیم‌گیرنده است.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه در همین رابطه فعالیت‌های کمیسیون ورزش شورای اسلامی شهر فریدونکنار قانونی و مطلوب است، اظهار کرد: تخلفی در این عملکرد ندیدیم و از حمایت‌های شورای شهر فریدونکنار از ورزش تقدیر و حمایت می‌کنم.

فرماندار شهرستان فریدونکنار بیان کرد: ورزش بانوان در فریدونکنار باید جدی گرفته شود و لازم است بستری فراهم کنیم تا این قشر تاثیرگذار جامعه بتوانند پا به پای مردان در این شهرستان ساحلی ورزش کنند و ظرفیت‌های خوب بانوان در این حوزه نمایان است.

وی گفت: ورزش روستایی نیز در فریدونکنار برای احراز کرسی‌های قهرمانی دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی است که باید با برنامه‌ریزی دقیق و جدی و حمایت‌های همه جانبه برای تحقق این اهداف گام برداشت.

پاسخی بگذارید