تاریخ: ۵:۱۹ :: ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
نام نویسنده: sobhan

کری خوانی روزنامه های منتسب به سرخابی ها چهار روز قبل از دربی ورزش > لیگ برتر – دو تیم استقلال و پرسپولیس پیش از دربی ۸۱ توانستند بازی های خود را پیروز شوند. به گزارش مازند اسپرت ؛دو تیم پرسپولیس و استقلال پیش از داربی ۸۱ توانستند از سد حریفان خود بگذرند.استقلال در یک بازی پر […]

کری خوانی روزنامه های منتسب به سرخابی ها چهار روز قبل از دربی

ورزش > لیگ برتر – دو تیم استقلال و پرسپولیس پیش از دربی ۸۱ توانستند بازی های خود را پیروز شوند.

به گزارش مازند اسپرت ؛دو تیم پرسپولیس و استقلال پیش از داربی ۸۱ توانستند از سد حریفان خود بگذرند.استقلال در یک بازی پر گل توانست سپاهان را در اصفهان شکست دهد و پرسپولیس هم در آزادی برابر ملوان پیروز شد.پیروزی این دو تیم باعث شد تا تیتر روزنامه های منتسب به این دو باشگاه با کری خوانی همراه شود. استقلال جوان در تیتر روز سه شنبه خود از لایق بودن استقلال برای رسیدن به عنوان قهرمانی نوشته است. استقلال جوان بعد از پیروزی استقلال مقابل سپاهان نوشته است بعد از سپاهان حالا نوبت پرسپولیس است.
روزنامه پیروزی هم در چاپ روز سه شنبه خود برای همشهری خود کری خوانده است. پرسپولیس در لیگ پانزدهم درگیر اشتباهات داوری زیادی شد و این روزنامه مدعی شده است تنها داور می تواند مانع شکست استقلال شود. روزنامه پیروزی همچنین از آمار خوب پرسپولیس در ۴ بازی گذشته نوشته است.پرسپولیس در چهار بازی گذشته خود توانسته ۱۰ امتیاز کسب کند.

پاسخی بگذارید